Fototapety

fototapedea ze zdjeć natura przykład - drukarnia wrocław grutenberg

Profesjonalna fototapeta doda charakteru każdemu wnętrzu. Drukarnia Gutenebrg oferuje Państwu najwyższej jakości fototapety – drukowane na ploterze pigmentowym lub eco-solwentowym na specjalnych podłożach dedykowanych do fototapet.

Jesteśmy w stanie przygotować fototapety ze zdjęć dostarczonych przez klienta. Muszą mieć one dobrą jakość, by wykonany nadruk był ostry i wyraźny. Jeżeli zaś chodzi o to co znajdzie się na fototapecie, to panuje zupełna dowolność, ograniczona jedynie wizją klienta. Zapewniamy możliwość wykonania produktów w kolorze lub odcieniach czerni oraz bieli. Oczywiście każdy projekt realizujemy zgodnie z wytycznymi klienta, tak by efekt końcowy spełniał wszystkie jego oczekiwania. Gwarantujemy, że z pomocą naszych fototapet odmienią Państwo każde wnętrze lub nadadzą mu zupełnie nowego charakteru. Fototapety doskonale komponują się z aranżacjami utrzymanymi zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu. Stanowią niecodzienną dekorację, która będzie zwracała uwagę przybyłych gości, zwłaszcza gdy zostanie wyeksponowana w dobrze widocznym miejscu.

« 2 z 3 »

Proponujemy Państwu następujące rodzaje fototapet:

 

 1-10 m211-25 m225-50 m250-100 m2powyżej
Fototapeta fizelinowa67,00 zł60,00 zł54,00 zł50,00 złwycena indywidualna
Fototapeta, podłoże Wall Decor62,00 zł55,00 zł49,00 zł45,00 złwycena indywidualna
Fototapeta, podłoże papier lateksowy 52,00 zł46,00 zł40,00 zł35,00 złwycena indywidualna

W tabeli podano ceny brutto, ceny zawierają podatek VAT (23%).

Fototapeta fizelinowa- wysokiej jakości, bardzo trwała tapeta na podkładzie flizelinowym, idealna do przykrycia nierówności ścian. Wykonana z paroprzepuszczalnego („oddychającego”) materiału nadaje się również do aplikacji w kuchniach i łazienkach.  Fototapeta jest łatwa w montażu, aplikacja przy użyciu kleju do tapet, jak „zwykła” tapeta. Dostępne są tapety o strukturze piasku, tynku lub bez struktury- gładka.

Fototapeta, podłoże Wall Decor– Tapeta strukturalna PVC odporna na zarysowania, o papierowym spodzie. Wydruki charakteryzuje wysoka jakość, szczególnie detali widocznych również z bliska, bardzo duże nasycenie kolorów oraz wysoka odporność mechaniczna. Aplikacja ścienna przy użyciu kleju do tapet- jak „zwykła” tapeta.

Fototapeta, podłoże papier lateksowy– gładki, matowy, fotorealistyczny papier lateksowy o gramaturze 212g. Nie przepuszcza kleju dzięki czemu nie rozciąga się i nie rozrywa podczas aplikacji. Idealny do klejenia na zagruntowaną ścianę zwykłymi klejami do tapet, przy użyciu standardowych narzędzi do tapetowania.

Dla najbardziej wymagających klientów proponujemy fototapety drukowane na ploterze pigmentowym, na specjalnym bawełnianych podłożu do fototapet

 1-10 m211-25 m225-50 m250-100 m2powyżej
Fototapeta bawełniana95,00 zł80,00 zł75,00 zł65,00 złwycena indywidualna

W tabeli podano ceny brutto, ceny zawierają podatek VAT (23%).

Fototapety otrzymują Państwo od nas w brytach o dowolnej długości. Szerokość jest natomiast uzależniona od dostępnych szerokości rolek w zależności od wybranego materiału. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania