Folie One Way Vision

One Way Vision (OWV) to „folia z dziurkami” znajdująca szerokie zastosowanie w oklejaniu witryn, szyb samochodowych oraz wszelkich szklanych powierzchni. Grafika jest doskonale widoczna z zewnątrz i przesłania wnętrze. Jednocześnie tylko nieznacznie ogranicza ilość światła wpadającego do wewnątrz pomieszczenia. Folia OWV to chyba najpopularniejszy materiał reklamowy naklejany na płaskie, szklane powierzchnie.

Główne zastosowania i miejsca wyklejane folią OVW:

  • witryny (sklepy, banki, restauracje, wszelkie punkty usługowe..)
  • okna w budynkach
  • szyby samochodowe, autobusowe, tramwajowe
  • szklane elewacje
  • szklane ściany działowe
 1-10 m210-25 m2powyżej
Folia One Way Vision54,00 zł48,00 złwycena indywidualna

Minimalna powierzchnia zamówienia – 1m2. Przy zamówieniu mniejszego wydruku cena liczona jest jak dla 1 m2. Podano ceny brutto (23% VAT)

Montaż folii OWV

Ze względu na swoją strukturę folia OWV jest nieznacznie rozciągliwa, przez co przygotowując zamówienie wymiary uzyskane podczas pomiaru należy zwiększyć o ok 1-2% (1-2 cm na każdy 1m). Zamówiony wydruk powinien być nieznacznie większy niż zmierzona powierzchnia.

Ważnym elementem wpływającym na trwałość jest odpowiednie przygotowanie podłoża. Podłoże powinno być suche, czyste, odtłuszczone. Jest to szczególne ważne przy krawędziach szyby. Miejsca te są zazwyczaj trudniejsze do umycia i przygotowania, a są szczególnie istotne, ponieważ są najbardziej narażone na odklejanie się folii.

Sam montaż powinien odbywać się przy dobrej pogodzie i temperaturze min. 10oC. Folię najlepiej przyklejać przykładając wydruk do powierzchni i ustawiając go w położeniu, w jakim ma zostać przyklejony (jeden narożnik i dwa boki do krawędzi powierzchni). Następnie z jednej strony należy zacząć odrywać tylną folię zabezpieczającą klej i powoli przyklejać wydruk do podłoża dbając, aby nie powstawały zagniecenia. Nadmiar wydruku należy odciąć pod koniec montażu.