Folie samoprzylepne

Folia samoprzylepna to najpopularniejszy materiał w świecie reklamy. Dlatego zachęcamy do tego, żeby wybrać druk na folii samoprzylepnej we Wrocławiu. Taka folia może być zarówno niewielkich rozmiarów, jak i tworzyć wielkie formaty. Taką formę reklamy spotykamy na każdym kroku w witrynach sklepowych, tablicach, meblach, czy na podłogach

Właściwości folii

Wydruk na folii samoprzylepnej realizujemy eco-solwentowo, na podłożach firmy Oracal.  Jest to miękka folia monomeryczna PCV, biała, o grubości 100 µm, o gładkiej, błyszczącej lub matowej powierzchni.

Folia wyposażona jest w permanentny klej akrylowy. Nadaje się idealnie do aplikacji na wszelkie płaskie powierzchnie. Trwałość folii z nadrukiem szacowana jest na ok. 2-5 lat w zależności od stopnia nasłonecznienia wydruku.

Potrzebujesz wydrukować naklejkę, która nada Twojemu wnętrzu nowego charakteru? Zobacz, co przygotowała drukarnia we Wrocławiu. Zachęcamy do zdecydowania się na druk na folii monomerycznej i zamówienia naklejek XXL!

Folie OWV – naklejka o różnym zastosowaniu

Folie One Way Vision mają szerokie zastosowanie w oklejaniu witryn sklepowych, szyb samochodowych i na innych szklanych powierzchniach. Grafika z zewnętrznej strony przysłania nam wszystko, co widać wewnątrz. Natomiast z drugiej strony wszystko pozostaje widoczne wydruk na folii monomerycznej ogranicza jedynie nieznacznie ilość światła słonecznego wpadającego do pomieszczenia. Struktura powierzchni przypomina plastry miodu.
 • "One Way Vision" - czyli dosłownie - "widok z jednej strony" - z jednej strony widzimy grafikę, z drugiej strony folia jest praktycznie niewidoczna
 • druk eco-solwentowy - łagodny dla środowiska
 • folia nie blokuje wpadania światła słonecznego do pomieszczeń
 • wydruk w  dowolnych formatach (maksymalna szerokość 1,30 m, długość dowolna)
 • kolory zachowują trwałość przez kilka lat
 • szybki czas realizacji około 2 dni robocze!

Zainteresowała Cię oferta?

Folie do podświetleń (backlight)

Przy druku na folii wykorzystujemy także folie backlight. Są one niezawodne wtedy, gdy chcemy, aby reklama była oświetlona. Stosujemy je w podświetlanych szyldach, citylightach, czy w reklamach na przystankach autobusowych wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka jakość wydruku!

 • folia poliestrowa o jedwabiście matowej powierzchni
 • doskonale przepuszcza i rozprasza światło
 • druk eco-solwentowy - łagodny dla środowiska
 • wydruk w  dowolnych formatach (maksymalna szerokość 1,30 m, długość dowolna)
 • kolory zachowują trwałość przez kilka lat
 • szybki czas realizacji około 2 dni robocze!

Folia backlight jest odporna na niską i wysoką temperaturę, wilgoć oraz promieniowanie UV. Drukujemy wysokiej jakości metodą eco-solwentową na folii o grubości 200 µm.

Folia do podświetleń nie ma kleju, więc w łatwy sposób można ją zmienić na nową grafikę. Trwałość folii z nadrukiem szacowana jest na ok. 2-5 lat w zależności od stopnia nasłonecznienia wydruku.

Cennik folii:

1-10 m210-25 m2powyżej
Folia samoprzylepna Oracal87,00 zł78,00 złwycena indywidualna
Folia One Way Vision93,00 zł84,00 złwycena indywidualna
Folia backlight92,00 zł83,00 złwycena indywidualna

 • Podane ceny w tabeli to ceny brutto (z 23% VAT)
 • Minimalna powierzchnia zamówienia – 1m2.
 • Przy zamówieniu mniejszego wydruku cena liczona jest jak dla 1 m2. 
 

Montaż folii samoprzylepnej 

Zdecyduj się na wydruk na folii samoprzylepnej we Wrocławiu, a zadbamy o to, by naklejki i etykiety miały dokładnie taką formę, jakiej oczekujesz. By osiągnąć odpowiedni estetyczny wygląd, pamiętaj, że konieczny jest profesjonalny montaż.

Folię należy aplikować wyłącznie na płaskie powierzchnie. Przed montażem trzeba zadbać o to, aby powierzchnia była czysta i sucha. Folię najlepiej przyklejać przykładając wydruk do powierzchni i ustawiając go w położeniu, w jakim ma zostać przyklejony. Następnie z jednej strony należy zacząć odrywać tylną folię zabezpieczającą klej i powoli przyklejać wydruk do podłoża dbając, aby nie powstawały zagniecenia lub bańki powietrza uwięzione między folią a podłożem. Oferujemy druk naklejek samoprzylepnych z gwarancją dbałości o każdy detal i szybką realizację.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy! Realizujemy również druk na płótnie we Wrocławiu i innego rodzaju wydruki  wszystko, czego oczekuje nasz klient.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy! 

 

Zainteresowała Cię oferta?

naklejka na meble ze zdjęcia

Może Ci się spodobać..

Naklejki na ścianę/meble

fototapeta do kuchni - miasto

Może Ci się spodobać..

Fototapety

obraz na płótnie

Może Ci się spodobać..

Obrazy na płótnie