Fototapety Wrocław

Profesjonalna fototapeta podkreśli charakter każdego wnętrza, niezależnie od jego przeznaczenia. Fototapety pojawiają się dziś nie tylko w salonach czy pokojach dziecięcych, ale równie dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach kuchennych czy sypialniach.
Fototapeta stanowi również niebanalną dekorację pomieszczeń biurowych, sklepów branżowych, punktów usługowych i wielu innych.

Masz pomysł na fototapetę, ale nie masz odpowiedniego zdjęcia? Chętnie pomożemy z jego znalezieniem!

Zapewniamy możliwość wykonania produktów w kolorze lub odcieniach czerni oraz bieli. Oczywiście każdy projekt realizujemy zgodnie z wytycznymi klienta, tak by efekt końcowy spełniał wszystkie jego oczekiwania. Gwarantujemy, że z pomocą naszych fototapet odmienią Państwo każde wnętrze lub nadadzą mu zupełnie nowego charakteru. Fototapety doskonale komponują się z aranżacjami utrzymanymi zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu. Stanowią niecodzienną dekorację, która będzie zwracała uwagę przybyłych gości, zwłaszcza gdy zostanie wyeksponowana w dobrze widocznym miejscu.

Proponujemy Państwu następujące rodzaje fototapet:

 1-10 m211-25 m2powyżej
Fototapeta fizelinowa67,00 zł60,00 złwycena indywidualna
Fototapeta, podłoże Wall Decor62,00 zł55,00 złwycena indywidualna
Fototapeta, podłoże papier lateksowy 52,00 zł46,00 złwycena indywidualna

W tabeli podano ceny za 1 m2 brutto.

Przykładowo, koszt fototapety 220 cm x 340 cm na papierze lateksowym to 388,96 zł:
2,2 m x 3,4 m = 7,48 m2
7,48 m2 x 52 zł/m2 = 388,96 zł

Fototapeta flizelinowa - wysokiej jakości, bardzo trwała tapeta na podkładzie flizelinowym o strukturze drobnego piasku, idealna do przykrycia nierówności ścian. Wykonana z paroprzepuszczalnego („oddychającego”) materiału nadaje się również do aplikacji w kuchniach i łazienkach.  Fototapeta jest łatwa w montażu, aplikacja przy użyciu kleju do tapet, jak „zwykła” tapeta.

Fototapeta, podłoże Wall Decor – tapeta strukturalna PVC odporna na zarysowania o papierowym spodzie. Wydruki charakteryzuje wysoka jakość, szczególnie detali widocznych również z bliska, bardzo duże nasycenie kolorów oraz wysoka odporność mechaniczna. Aplikacja ścienna przy użyciu kleju do tapet – jak „zwykła” tapeta.

Fototapeta, podłoże papier lateksowy – gładki, fotorealistyczny papier lateksowy o gramaturze 212g. Nie przepuszcza kleju, dzięki czemu nie rozciąga się i nie rozrywa podczas aplikacji. Idealny do klejenia na zagruntowaną ścianę zwykłymi klejami do tapet, przy użyciu standardowych narzędzi do tapetowania.

Fototapety otrzymują Państwo od nas w brytach o dowolnej długości. Szerokość jest natomiast uzależniona od dostępnych szerokości rolek w zależności od wybranego materiału. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Wysoka trwałość fototapet , dowolna tematyka

Dzięki zastosowaniu specjalnego podłoża, jest produktem trwałym i odpornym na zabrudzenia, dlatego utrzymanie fototapety w dobrym stanie nie wymaga żadnego wysiłku. Drukarnia Gutenberg oferuje Państwu najwyższej jakości fototapety – drukowane na ploterze eco-solwentowym na specjalnych podłożach dedykowanych do fototapet.

Jako nowoczesna drukarnia cyfrowa zajmujemy się przygotowywaniem fototapet ze zdjęć dostarczonych przez klienta. Mogą to być fotografie prywatne bądź pobrane z banku zdjęć - muszą mieć dobrą jakość, by wykonany nadruk był ostry i wyraźny. Pamiętajmy, że fotografia zostanie wielokrotnie powiększona.

Wykonujemy fototapety ze zdjęć, ale również grafik. Prześlij do nas wybrane zdjęcie lub grafikę – damy znać, jaki maksymalny rozmiar wydruku można z niego uzyskać, zachowując przy tym odpowiednią jakość!

Masz pomysł na fototapetę, ale nie masz odpowiedniego zdjęcia? Chętnie pomożemy Ci je znaleźć!

Zapewniamy możliwość wykonania produktów w kolorze lub odcieniach czerni oraz bieli. Oczywiście każdy projekt realizujemy zgodnie z wytycznymi klienta, tak by efekt końcowy spełniał wszystkie jego oczekiwania. Chętnie doradzamy też osobom, które nie podjęły ostatecznej decyzji odnośnie kolorystyki fototapety, albo nie potrafią wybrać odpowiedniego podłoża (oferujemy fototapety flizelinowe, na podłożu Wall Decor oraz papierze lateksowym).

Gwarantujemy, że z pomocą naszych fototapet odmienią Państwo każde wnętrze lub nadadzą mu zupełnie nowego charakteru. Dobrze dobrane fototapety doskonale komponują się z aranżacjami utrzymanymi zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu. Stanowią niecodzienną i trwałą dekorację, która będzie cieszyła oczy domowników i zwracała uwagę przybyłych gości, zwłaszcza gdy zostanie wyeksponowana w dobrze widocznym miejscu/p>