Fototapety Wrocław

Profesjonalna fototapeta doda charakteru każdemu wnętrzu. Drukarnia Gutenberg oferuje Państwu najwyższej jakości fototapety – drukowane na ploterze eco-solwentowym na specjalnych podłożach dedykowanych do fototapet.

Jesteśmy w stanie przygotować fototapety ze zdjęć dostarczonych przez klienta. Muszą mieć one dobrą jakość, by wykonany nadruk był ostry i wyraźny. Wykonujemy fototapety ze zdjęć i grafik. Prześlij do nas wybrane zdjęcie – damy znać, jaki maksymalny rozmiar wydruku można z niego uzyskać zachowując odpowiednią jakość!

Masz pomysł na fototapetę, ale nie masz odpowiedniego zdjęcia? Chętnie pomożemy z jego znalezieniem!

Zapewniamy możliwość wykonania produktów w kolorze lub odcieniach czerni oraz bieli. Oczywiście każdy projekt realizujemy zgodnie z wytycznymi klienta, tak by efekt końcowy spełniał wszystkie jego oczekiwania. Gwarantujemy, że z pomocą naszych fototapet odmienią Państwo każde wnętrze lub nadadzą mu zupełnie nowego charakteru. Fototapety doskonale komponują się z aranżacjami utrzymanymi zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu. Stanowią niecodzienną dekorację, która będzie zwracała uwagę przybyłych gości, zwłaszcza gdy zostanie wyeksponowana w dobrze widocznym miejscu.

Proponujemy Państwu następujące rodzaje fototapet:

 1-10 m211-25 m2powyżej
Fototapeta fizelinowa67,00 zł60,00 złwycena indywidualna
Fototapeta, podłoże Wall Decor62,00 zł55,00 złwycena indywidualna
Fototapeta, podłoże papier lateksowy 52,00 zł46,00 złwycena indywidualna

W tabeli podano ceny za 1 m2 brutto.

Przykładowo, koszt fototapety 220 cm x 340 cm na papierze lateksowym to 388,96 zł:
2,2 m x 3,4 m = 7,48 m2
7,48 m2 x 52 zł/m2 = 388,96 zł

Fototapeta flizelinowa - wysokiej jakości, bardzo trwała tapeta na podkładzie flizelinowym o strukturze drobnego piasku, idealna do przykrycia nierówności ścian. Wykonana z paroprzepuszczalnego („oddychającego”) materiału nadaje się również do aplikacji w kuchniach i łazienkach.  Fototapeta jest łatwa w montażu, aplikacja przy użyciu kleju do tapet, jak „zwykła” tapeta.

Fototapeta, podłoże Wall Decor – tapeta strukturalna PVC odporna na zarysowania o papierowym spodzie. Wydruki charakteryzuje wysoka jakość, szczególnie detali widocznych również z bliska, bardzo duże nasycenie kolorów oraz wysoka odporność mechaniczna. Aplikacja ścienna przy użyciu kleju do tapet – jak „zwykła” tapeta.

Fototapeta, podłoże papier lateksowy – gładki, fotorealistyczny papier lateksowy o gramaturze 212g. Nie przepuszcza kleju, dzięki czemu nie rozciąga się i nie rozrywa podczas aplikacji. Idealny do klejenia na zagruntowaną ścianę zwykłymi klejami do tapet, przy użyciu standardowych narzędzi do tapetowania.

Fototapety otrzymują Państwo od nas w brytach o dowolnej długości. Szerokość jest natomiast uzależniona od dostępnych szerokości rolek w zależności od wybranego materiału. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania