Potrzebujesz usługi takiej jak druk wizytówek? Chcesz, by inni zapamiętali Cibie i Twoją firmę między innymi dzięki oryginalnej wizytówce? Wybierz naszą drukarnię — wizytówki druk to jedna z wielu usług, jakie wykonujemy na co dzień z wysokiej jakości materiałów.

Postaw na Drukarnię Gutenberg — a my sprawimy, że Twoje wydruki będą wyjątkowe!

Wizytówki wydruk — jak zamówić?

Jak zamówić wizytówki według własnego projektu graficznego? To proste — w zależności od tego, czy interesują Cię wizytówki jedno-, czy dwustronne, wybierasz preferowany rodzaj i przesyłasz nam swój projekt. My zaś staramy się realizować wszystkie zamówienia w jak najszybszym możliwym czasie i w atrakcyjnych cenach!

Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, oferujemy możliwość dodatkowego uszlachetnienia wizytówek poprzez pokrycie ich laminacją lub folią soft-touch. Na specjalne życzenie wykonujemy także dodatkowe zdobienia wizytówek: złocenie lub srebrzenie.

Druk wizytówek — dostępne rodzaje

Drukarnia Gutenberg zajmuje się drukiem wizytówek w dwóch najpopularniejszych rodzajach — są to:

  • - wizytówki jednostronne
  • - wizytówki dwustronne

Oferujemy standardowy rozmiar wizytówek: 90x50 mm lub 85x55 mm. Nasze wydruki wykonujemy na maszynie cyfrowej, minimalny nakład wynosi 100 sztuk, a maksymalny — 1000 sztuk. Nasze wizytówki drukujemy na papierze 350 g, satynowym lub błyszczącym.

Wizytówki na zamówienie i nie tylko — nasza oferta

Drukarnię Gutenberg tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem — jesteśmy pełni pasji i otwarci na potrzeby klienta. Nasza drukarnia Wrocław może się poszczycić bogatą ofertą druku cyfrowego skierowaną zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Wizytówki na zamówienie online to nie koniec naszej oferty. U nas zamówisz także: