Chcesz podarować bliskiej osobie wyjątkowy, spersonalizowany prezent, który będzie aktualny przez cały rok? Zamów kalendarz ze zdjęciami na zamówienie — upominek praktyczny, efektowny i wywołujący wzruszenie! Nasze kalendarze na zamówienie są wykonywane z papieru wysokiej jakości, w różnych formatach oraz wzorach. Wybierz ulubione fotografie, zaznacz ważne daty i stwórz jedyny w swoim rodzaju fotokalendarz!

Kalendarz ze zdjęciami na zamówienie — prezent na wiele okazji

Kalendarz z własnymi zdjęciami to świetny prezent na różne okazje. Sprawdzi się jako podarunek na urodziny dla bliskiego znajomego lub kogoś z rodziny: dla męża lub żony z fotografiami przypominającymi najszczęśliwsze chwile spędzone razem, dla mamy, taty, babci i dziadka. Fotokalendarz z pewnością zrobi wrażenie na każdej obdarowanej osobie i wywoła niejeden uśmiech na twarzy.

Dużą popularnością od lat cieszą się także kalendarze firmowe na zamówienie — możesz stworzyć swój projekt własnoręcznie, dodając logo firmy oraz zdjęcia załogi, na przykład z imprez firmowych. Taka miła pamiątka z pewnością ucieszy pracowników!

Kalendarz na zamówienie ze zdjęciami — dostępne rodzaje

W Drukarni Gutenberg realizujemy kalendarze ścienne na zamówienie w dwóch formatach: A3 oraz A4, do wyboru mamy dwa szablony: biały oraz kremowy. Kalendarze A4 wykonujemy w orientacji pionowej oraz poziomej, natomiast te w formacie A3 — tylko w orientacji pionowej. Kalendarze pionowe spiralowane są po krótszym boku, poziome zaś po boku dłuższym.

U nas możesz liczyć na szybką realizację — wykonamy Twój projekt nawet w dwa dni od złożenia zamówienia.

Kalendarz na zamówienie ze zdjęciami i nie tylko — nasza oferta

Drukarnię Gutenberg tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem — jesteśmy pełni pasji i otwarci na potrzeby klienta. Nasza drukarnia Wrocław może się poszczycić bogatą ofertą druku cyfrowego. Specjalizujemy się w wysokiej jakości wydrukach – od obrazów na płótnie, przez wydruki reklamowe i dekoracyjne, aż po papeterie ślubne. Realizujemy zarówno kalendarze na zamówienie dla firm jak dla i klientów indywidualnych.

Kalendarze na zamówienie to nie koniec naszej oferty. Sprawdź, co jeszcze możesz u nas zaprojektować: