Interesuje Cię druk ulotek reklamowych w większych ilościach, wykonanych w jak najszybszym czasie i w atrakcyjnych cenach? Trafiłeś doskonale — nasza drukarnia ulotek (i nie tylko) wydrukuje niezliczoną ilość ulotek według własnego, niepowtarzalnego wzoru na materiale wysokiej jakości. Wykonujemy zarówno jednostronne, jak i dwustronne ulotki.

Wydruk ulotek reklamowych — jak zamówić?

Ulotki to jeden z najpopularniejszych materiałów reklamowych — dlatego też wiele firm jest zainteresowanych wydrukiem ulotek w hurtowych ilościach. Dla nas to nie problem!

Jak zamówić ulotki reklamowe w naszej drukarni? Najpierw przygotuj własny projekt graficzny, który ma się znaleźć na ulotce. Pamiętaj, by przygotować pliki powiększone o 2,5 mm spadu z każdej strony – marginesu do ścięcia. Przykład? Dla ulotek A5 o formacie 148x210 mm plik do druku powinien mieć format 153×215 mm.

Ulotki na zamówienie — dostępne rodzaje

Drukarnia Gutenberg zajmuje się drukiem ulotek w dwóch najpopularniejszych rodzajach — są to:

  • - ulotki jednostronne
  • - ulotki dwustronne

Wykonujemy ulotki w różnych wymiarach i formatach (A4, A5 czy A6), na papierze z wykończeniem typu błysk lub mat. U nas wydrukujesz nawet do 1000 ulotek reklamowych według Twojego projektu graficznego!

Wszystkie nasze ulotki drukujemy na cyfrowej maszynie produkcyjnej Konica Minolta Press na papierze kredowym o gramaturze 130 g. Gwarantujemy najwyższą jakość produktu, konkurencyjne ceny – przy niskich nakładach, czyli tam, gdzie technika offsetowa jest nieopłacalna – oraz krótki czas realizacji zamówienia.

Wydruk ulotek i nie tylko — nasza oferta

Drukarnię Gutenberg tworzą ludzie z pasją, doświadczeniem i otwartością na różne indywidualne potrzeby każdego potencjalnego klienta. Nasza drukarnia Wrocław może się poszczycić wyjątkowo szeroką ofertą druku cyfrowego skierowaną zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Drukowanie ulotek reklamowych to nie koniec oferujemy także: