Zaproszenia ślubne złocone i srebrzone

Zaproszenia ślubne złote doskonale wpisują się w styl glamour, ale nie tylko. Złote elementy można dopasować także do innych stylów, liczy się pomysł i dobry projekt.

Zaproszenia złocone mogą wyglądać w bardzo różny sposób. Mogą mieć na przykład złote litery albo tylko złotą grafikę, chociażby popularne złote serce. Wszystko zależy od koncepcji. Kolory najczęściej komponowane ze złotym to biel, róż, zieleń, granat i bordo. Często też łączy się elementy złocone z motywem kwiatowym.

Zaproszenia posrebrzane świetnie wpisują się w oprawę wesela o eleganckim, ale minimalistycznym stylu. Kolor srebrny jest skromniejszy, mniej rzucający się w oczy od złotego, dlatego idealnie sprawdzi się przy zapowiedzi skromnego lecz eleganckiego przyjęcia.

Zarówno złoto jak i srebro pięknie komponuje się z innymi barwami, dzięki czemu są one bardzo uniwersalne. Świetnie sprawdzą się jako tzw. kolory pomocnicze, urozmaicające zaproszenia, ale mogą też stanowić główny akcent.

 

Jeżeli Państwo przygotowujecie projekt:

  • prosimy o przygotowanie go w pliku zamkniętym, najlepiej JPEG, TIFF, PDF
  • projekt proszę przygotować ze spadami 2,5 mm. Jeżeli zaproszenie ma mieć format np. 14 cm x 14 cm, proszę przygotować grafikę w rozmiarze 14,5×14,5 cm (14 cm format netto oraz po 2,5 mm z każdej strony). Na spadzie powinna znajdować się grafika, jednak nie powinno tam być żadnych tekstów ani innych istotnych elementów. Wszystkie teksty powinny być oddalone od krawędzi cięcia o min. 3mm.
  • proszę wszystkie złocone/posrebrzane elementy umieścić na osobnym pliku, pozostałe elementy na osobnym (są drukowane oddzielnie)
  • wszystkie czcionki należy zamienić na krzywe
  • proszę nie układać dla nas zaproszeń na arkuszach, tylko przesłać pojedyncze pliki z projektami.

Każde zamówienie jest wyceniane indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu oraz obejrzenia przykładowych realizacji w drukarni.