Plakaty

Potrzebujesz cyfrowych druków wielkoformatowych jak plakaty lub postery naukowe w niewielkich nakładach? Drukarnia Gutenberg oferuje najwyższej klasy druki plakatów, posterów naukowych i nie tylko.

Druk wielkoformatowy pigmentowy

Tam gdzie najważniejsza jest jakość korzystamy z graficznych ploterów pigmentowych firmy Canon. Wydruki te charakteryzują się najwyższą jakością (na ploterach pigmentowych drukujemy m.in. wystawy fotograficzne). Pracujemy wyłącznie na oryginalnych tuszach, aby nasze wydruki zachowywały najwyższą jakość, trwałość i perfekcyjną kolorystykę na jak najdłuższy czas.
Maksymalna szerokość drukowania to 105 cm. Proponujemy bogaty wybór podłoży do druku plakatów (pełna oferta druku wielkoformatowego pigmentowego wraz z cennikiem w zakładce Cennik druk graficzny pigmentowy.

Druk wielkoformatowy eko-solventowy

Tańszą alternatywą dla druku pigmentowego jest druk eko-solventowy. Jest to znakomity kompromis między korzystną ceną a wysoką jakością druku, nieznacznie ustępującą drukowi tuszami pigmentowymi.

 1-10 m210-25 m225-50 m250-100 m2powyżej
Papier posterowy39,00 zł34,00 zł30,00 zł24,00 złwycena indywidualna

W tabeli podano ceny brutto w zależności od sumarycznej powierzchni zadruku. Np.: 20 plakatów 60 cm x90 cm à 20 x 0,54 m2 = 10,8 m2. Cena: 10,8 m2 x 34 zł/m2 = 367 zł.

W ofercie naszej drukarni znajdują się również plakaty w formacie A3 lub SRA3-A3+. Plakaty drukujemy na maszynie cyfrowej Konica Minolta Press na papierze satynowym lub kredowym. Proponujemy Państwu atrakcyjną ofertę druku cyfrowego – szybko, tanio i w najwyższej jakości- niemożliwe? A jednak!

Nakład (szt.)1002005001000
cena185 zł310 zł480 zł775 zł

W tabeli podano ceny brutto.

Nie ograniczaj się tylko do wyboru plakatów w sklepach lub marketach. U nasz możesz stworzyć plakaty według własnego pomysłu, z dowolnie wybraną grafiką lub zdjęciem. To doskonały pomysł na nadanie indywidualnego charakteru wnętrzom – podkreśl indywidualny charakter Twojego domu lub biura! Możliwość realizacji indywidualnego projektu daje duże możliwości zastosowania plakatów. To także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub prezentacje firmy.

U nas zamówisz plakaty już od jednej sztuki, bardzo chętnie pomożemy w przygotowaniu plakatu do druku. Zadzwoń do nas i dowiedz się szczegółów.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami.