Zaproszenia ślubne kwiatowe i roślinneZaproszenia ślubne kwiatowe to najbardziej popularny rodzaj zaproszeń ślubnych. Mamy tu niemal nieograniczone możliwości – od zaproszeń bardzo delikatnych, z pojedynczymi kwiatami, po bardzo bogato zdobione wzory.
Najczęściej wybierane kwiaty do zaproszeń ślubnych to lawenda, piwonie, róże i słoneczniki. Przy wyborze zaproszeń ślubnych kwiatowych warto zwrócić szczególną uwagę na wybór odpowiedniego papieru – papier o delikatnej fakturze podkreśli delikatne kwiatowe wzory, przy bogatszych zdobieniach warto wybrać papier gładki – biały lub kremowy.
Ciekawym rozwiązaniem jest też wybledzenie mocno kolorowych kwiatów i użycie ich jako tła na wewnętrznej stronie z tekstem.

Kolejnym bardzo popularnym rozwiązaniem przy wyborze zaproszeń ślubnych jest zdobienie za pomocą roślin. Coraz popularniejsze stają się zaproszenia ślubne roślinne – botaniczne, jesienne, czy z motywem lasu.
Jeżeli zależy nam na delikatnym roślinnym zdobieniu polecamy bluszcz lub eukaliptus, a dla bardziej wymagających połączenie zieleni i złota. Sprawdzi się tu zarówno złocenie złotą folią, jak i druk złotopodobny.Kilka pomysłów na zaproszenia ślubne kwiatowe i roślinne:

  • zaproszenia otwierane - z przodu bogatsze zdobienie, w środku delikatne akcenty kwiatowe lub roślinne
  • zaproszenia ślubne z pojedynczych kartek różnej wielkości – każda zdobiona w ten sam sposób
  • połączenie zielonych listków i złota – ekologicznie i elegancko
  • zaproszenie na fakturowanym papierze z roślinnym ornamentem w jednolitym kolorze – dla tych, którzy nie lubią nadmiaru kolorów
  • zaproszenia grawerowane na papierze – tekst i grafika tworzą spójną całość, polecamy połączenie papieru w kolorze butelkowej zieleni z papierem białym lub kremowym o tej samej fakturze
  • zaproszenia grawerowane na pleksi – cały grawer na biało, znakomicie sprawdzą się tu wzory wektorowe
  • zaproszenia drewniane – grawer w kolorze ciemniejszego drewna, znakomicie sprawdzą się tu wzory wektorowe


Wydruk zaproszeń ślubnych kwiatowych i roślinnych

Nasza drukarnia umożliwia wydrukowanie kwiatowych i roślinnych zaproszeń na ślub zarówno z przygotowanych przez nas pod indywidualne zamówienie projektów, jak i wydruk Państwa gotowych pomysłów. W swojej ofercie posiadamy szeroką ofertę papierów ozdobnych – od papierów gładkich, po metalizowane, czy fakturowane. Zaproszenia można także spersonalizować (personalizacja – wpisanie komputerowo imienia i nazwiska osoby zaproszonej).

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami jak zaprojektować zaproszenia ślubne lub zlecić projekt nam.

Zapraszamy Pary Młode do naszej drukarni na spotkanie, na którym pokażemy Państwu nasze realizacje zaproszeń ślubnych oraz szeroki wybór papierów ozdobnych. Wówczas też najłatwiej ustalić wszystkie szczegóły - m.in. format i układ zaproszeń (mając różne projekty w ręku najłatwiej je porównać i wybrać ten, który Państwu będzie najbardziej odpowiadał).

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
zaproszenie na ślub minimalistyczne

Może Ci się spodobać..

Zaproszenia kolorowe

zaproszenie na ślub kwiatowe

Może Ci się spodobać..

Zaproszenia boho i rustykalne

zaproszenie ślubne złote z wkładką

Może Ci się spodobać..

Zaproszenia minimalistyczne