Naklejki i zawieszki na alkohol weselny

 
Przygotowując personalizowaną papeterię ślubną warto zadbać o odpowiednie oznaczenie alkoholi – zarówno wódki weselnej, jak i win, nalewek, czy innych serwowanych produktów. Największą popularnością cieszą się obecnie zawieszki na wódkę weselną – oprócz imion młodej pary oraz daty ślubu zawierają zazwyczaj śmieszne teksty i wierszyki, choć oczywiście można przygotować je w stylu minimalistycznym, czy glamour. Alternatywą dla zawieszek są naklejki na wódkę weselną – polecamy druk etykiet na folii samoprzylepnej (jest wodoodporna, w przeciwieństwie do papieru samoprzylepnego). Naklejki na wino, czy nalewki można wykonać na papierze samoprzylepnym.
 
Coraz częściej na weselach można spotkać osobny stół z alkoholami lub z półproduktami do stworzenia własnych drinków – tutaj znakomicie sprawdzą się etykiety w formie stojących winietek z nawą danego trunku lub menu z przepisami na drinki (polecamy laminowane karty drinków – przetrwają każde wesele). Dla bardziej wymagających możliwe jest oczywiście oznaczenie zawieszką lub naklejką każdej butelki.
 

Jakie oznaczenia alkoholi drukujemy?

  • zawieszki na alkohol
  • naklejki na alkohol – na papierze i na folii samoprzylepnej (folia jest wodoodporna)
  • etykiety w formie stojaczków
  • karty drinków (możliwość laminowania)
  • drukujemy w dowolnych formatach i ilościach (od 1 szt.)
  • drukujemy z projektów klientów lub przygotowujemy projekty pod indywidualne zamówienia

 
Potrzebujesz nie tylko zawieszek na wódkę , ale także winietek, planu stołów, księgi gości, czy numerów stołów – zapoznaj się z naszą kompleksową oferta na papeterię ślubną!

winietka drewniana, winietka oryginalna, nietypwa, winietka kwiatowa, winietki premium na ślub drukarnia wrocław

Może Ci się spodobać..

Winietki

menu ślubne zielone listki

Może Ci się spodobać..

Menu weselne

księga gości na ślub lakierowana lilie

Może Ci się spodobać..

Księgi gości