Plany stołów weselnych

 
Organizujesz ślub i chciałbyś, żeby każdy gość szybko znalazł swoje miejsce przy stole? Plan stołów postawiony przy wejściu na salę weselną znakomicie się tutaj sprawdzi!
Każdy gość szybko odnajdzie nr stolika, przy którym powinien usiąść, a przy okazji upewni się, że wchodzi do właściwej sali weselnej – plany sali często stanowią też tablicę powitalną i zawierają imiona Młodej Pary, datę ślubu oraz napis powitalny, np. „Witamy na naszym weselu” lub „Znajdź swój stolik”. Możliwe jest oczywiście wykonanie kilku różnych plansz – tablicy powitalnej oraz planu stołów na wesele.
 
Plan sali weselnej powinien nawiązywać stylem do całej papeterii ślubnej – może być przygotowany np. w stylu minimalistycznym, glamour, zawierać złote zdobienia, kwiaty lub listki.


Tablicę usadzenia gości zazwyczaj stawia się na sztaludze przy wejściu, ale może być też wykonana w formie plakatu i przyczepiona w widocznym miejscu. Ważne, żeby każdy gość miał do niej dostęp i szybko odnalazł na niej swoje miejsce – unikniemy wówczas niepotrzebnego zamieszania już na samym początku wesela.
 
 

Jakie plany stołów weselnych drukujemy?

  • w formie pojedynczych kartek do powieszenia lub przyklejenia
  • w formie plakatu wodoodpornego w dowolnym rozmiarze
  • w formie plakatu podklejonego na tekturze (do postawienia na sztaludze) w rozmiarze 50×70 cm lub 70×100 cm

 

Jak zamówić plan stołów na wesele?


Drukujemy plany stołów zarówno z projektów klientów, jak i przygotowujemy projekty pod indywidualne zamówienia. Jeśli Państwo przygotowujecie projekt, prosimy o zapoznanie się z instrukcją oddania plików do druku. Jeśli projekt przygotowujemy my, prosimy o przesłanie szczegółów zamówienia i listy gości z podziałem na stoliki (w notatniku, z zachowaniem docelowych wielkości liter, bez numeracji i innych uwag) mailowo na biuro@gutenberg-drukarnia.pl.

Potrzebujesz nie tylko planu stołów, ale też winietek, numerów stołów, czy zawieszek na wódkę? Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą na papeterię ślubną.

numery stołów złocone róże

Może Ci się spodobać..

Numery stołów

ksiega gosci ze złotą spirala kwiatowa, księga gości na ślub słoneczniki, złota, pamiątka z wesela drukarnia gutenberg

Może Ci się spodobać..

Księgi gości

winietki złocone róże

Może Ci się spodobać..

Winietki