Księgi gości Wrocław

Księga gości weselnych to wspaniała pamiątka tego wyjątkowego dnia, a także miła atrakcja dla gości weselnych. W czasie weselnego zamieszania niektóre wyjątkowe momenty mogą umknąć uwadze Młodej Pary – a dzięki księdze gości można je utrwalić i zachować na dłużej.

Księga gości doskonale nadaje się do wklejania zdjęć z fotobudki, wpisywania życzeń i dobrych rad dla Młodej Pary, czy podzielenia się odczuciami i najpiękniejszymi wspomnieniami z wesela. Może też zawierać strony z ankietami przygotowanymi wcześniej przez narzeczonych – np. test z wiedzy o Młodej Parze, czy prośby o dobre rady na małżeńskie lata. Księgi gości, obok fotoalbumów ślubnych, to pamiątka, do której wraca się wielokrotnie i która zawsze przywołuje miłe wspomnienia.

Księga gości powinna być spójna z całą papeterią ślubną, dlatego warto zadbać o jej personalizację. Na okładce obok imion i daty ślubu warto umieścić grafikę z zaproszeń ślubnych, a na pierwszej stronie odpowiednią dedykację. Liczbę stron należy dopasować do liczby zaproszonych gości, żeby każdy znalazł miejsce do wpisania się.

Jakie księgi gości drukujemy?

 

  • w formie książki klejonej w twardej oprawie
  • w formie książki na spirali w twardej oprawie
  • możliwe jest uszlachetnienie okładki (złocenie, srebrzenie, lakier wybiórczy)
  • możliwość grawerowania okładki
  • możliwość wykonania okładki z drewna lub z plexi (tylko księgi na spirali)
  • do wyboru różne formaty: A4 pion i poziom, 21×21 cm i inne
  • dowolna liczba stron
  • możliwość wyboru wewnętrznych kart z szerokiej oferty papierów ozdobnych
  • wykonane w całości z drewna
  • w formie obrazu na płótnie

 

Niestandardowa księga gości

Zazwyczaj księga gości to kwadratowa lub prostokątna księga w twardej oprawia, klejona lub w oprawie drutowej. Ale dla bardziej wymagających proponujemy wyjątkowe rozwiązania – księgi gości drewniane w formie eleganckich ozdób. Mogą to być np. serduszka, na których goście wpisują dobre rady i następnie wrzucają do personalizowanej skrzynki lub nakładają na specjalny stojaczek. Kolejną opcja jest ślubne drzewko, czyli księga gości w formie obrazu na płótnie, na którym goście „obsypują” drzewko swoimi odciskami palców. Nietypowe, oryginalne, indywidualne zamówienia są nam niestraszne – zajmiemy się projektem i realizacją.

Jak zamówić księgę gości?

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się Państwo na księgę gości, to zapraszamy na spotkanie do nas do drukarni – pokażemy nasze realizacje na żywo i na pewno doradzimy odpowiednią papeterię ślubną. Zamówienia można też składać mailowo na biuro@gutenberg-drukarnia.pl. W treści proszę podać, jaka księga gości Państwa interesuje, format, ilość stron i ewentualne uszlachetnienia oraz czy macie Państwo projekt – przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę. Jeśli macie Państwo projekt okładki, to również proszę go dołączyć.

Potrzebujesz nie tylko księgi gości, ale też winietek, numerów stołów, planu sali, czy zawieszek na wódkę? Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą na papeterię ślubną.

Zainteresowała Cię oferta?

numery stołów złocone róże

Może Ci się spodobać..

Numery stołów

WINIETKI Złocone na ślub, winietki ślubne złote, glamour, błyszczące, winietki z własnego projektu, z naszego projektu, drukarnia wrocław

Może Ci się spodobać..

Winietki

naklejki na alkohol weselny złocone

Może Ci się spodobać..

Naklejki na alkohol