Fototapety Wrocław


Profesjonalna fototapeta podkreśli charakter każdego wnętrza, niezależnie od jego przeznaczenia. Fototapety pojawiają się dziś nie tylko w salonach czy pokojach dziecięcych, ale równie dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach kuchennych, biurowych, czy sypialniach.

Masz pomysł na fototapetę, ale nie masz odpowiedniego zdjęcia? Chętnie pomożemy z jego znalezieniem!


Jesteśmy w stanie przygotować fototapety ze zdjęć dostarczonych przez klienta lub ze zdjęć z naszej galerii. Zdjęcia muszą mieć dobrą jakość, by wykonany nadruk był ostry i wyraźny. Wykonujemy fototapety ze zdjęć i grafik. Prześlij do nas wybrane zdjęcie – damy znać, jaki maksymalny rozmiar wydruku można z niego uzyskać zachowując odpowiednią jakość!

Jeśli potrzebny jest retusz zdjęcia – wystarczy nam o tym napisać. Chciałbyś np. coś z niego usunąć, zmienić tło, wydrukować zdjęcie czarno-białe, a zostawić tylko wybrane elementy w kolorze, dodać dedykację? Możemy zrobić to dla Ciebie. Przeróbki graficzne wyceniane są indywidualnie.

Zapewniamy możliwość wykonania produktów w kolorze lub odcieniach czerni oraz bieli. Oczywiście każdy projekt realizujemy zgodnie z wytycznymi klienta, tak by efekt końcowy spełniał wszystkie jego oczekiwania. Gwarantujemy, że z pomocą naszych fototapet odmienią Państwo każde wnętrze lub nadadzą mu zupełnie nowego charakteru. Fototapety doskonale komponują się z aranżacjami utrzymanymi zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu. Stanowią niecodzienną dekorację, która będzie zwracała uwagę przybyłych gości, zwłaszcza gdy zostanie wyeksponowana w dobrze widocznym miejscu.

Proponujemy Państwu następujące rodzaje fototapet:

 1-10 m211-25 m2powyżej
Fototapeta, podłoże papier lateksowy 52,00 zł46,00 złwycena indywidualna
Fototapeta, podłoże Wall Decor62,00 zł55,00 złwycena indywidualna
Fototapeta flizelinowa67,00 zł60,00 złwycena indywidualna
Fototapeta papierowa laminowana70,00 zł63,00 złwycena indywidualna
Fototapeta winylowa laminowana80,00 zł72,00 złwycena indywidualna
Fototapeta winylowa laminowana samoprzylepna85,00 zł78,00 złwycena indywidualna

W tabeli podano ceny za 1 m2 brutto.

Przykładowo, koszt fototapety 220 cm x 340 cm na papierze lateksowym to 388,96 zł:
2,2 m x 3,4 m = 7,48 m2
7,48 m2 x 52 zł/m2 = 388,96 zł

Fototapety otrzymują Państwo od nas w brytach o dowolnej długości. Szerokość jest natomiast uzależniona od dostępnych szerokości rolek w zależności od wybranego materiału.

Przykładowo, maksymalna szerokość brytu fototapet laminowanych to 104 cm, wysokość dowolna. Fototapeta laminowana o wymiarze 220x340 cm będzie więc wydrukowana w 3 brytach o wymiarach (73x340, 74x340 i 73x340 cm).

Tapety jednobrytowe liczone są według metrów bieżących a nie kwadratowych. Przykładowo tapeta winylowa laminowana 60x150 cm liczona jest jako 1m x 1,5m = 1,5 m2 x 80 zł = 120 zł.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.Opis poszczególnych rodzajów fototapet:


Fototapeta, podłoże papier lateksowy - gładki, fotorealistyczny papier lateksowy o gramaturze 212g. Nie przepuszcza kleju, dzięki czemu nie rozciąga się i nie rozrywa podczas aplikacji. Idealna do klejenia na zagruntowaną ścianę, montaż na klej do tapet papierowych lekkich np.: Metylan Normal.

Fototapeta, podłoże Wall Decor – tapeta strukturalna PVC odporna na zarysowania o papierowym spodzie. Wydruki charakteryzuje wysoka jakość, szczególnie detali widocznych również z bliska, bardzo duże nasycenie kolorów oraz wysoka odporność mechaniczna. Montaż na klej do tapet winylowych np.: Metylan Special.

Fototapeta flizelinowa – wysokiej jakości, bardzo trwała tapeta na podkładzie flizelinowym o strukturze drobnego piasku, idealna do przykrycia nierówności ścian. Wykonana z paroprzepuszczalnego („oddychającego”) materiału nadaje się również do aplikacji w kuchniach i łazienkach. Fototapeta jest łatwa w montażu, aplikacja przy użyciu kleju do tapet flizelinowych np.: Metylan Direct.

Fototapeta papierowa laminowana – fototapeta drukowana pigmentowo na papierowym podłożu zabezpieczona dodatkowo matowym laminatem. Nie blaknie z upływem czasu. Nadaje się na gładkie i równe powierzchnie ścian, pomieszczenia o standardowej wilgotności i temperaturze (jak np. salon, sypialnia), sugerowana zwłaszcza do dużych wydruków (powyżej 4m2) oraz do wydruków na podstawie grafik z dużą koncentracją kolorów. Zalecany klej do montażu – Metylan Special.

Fototapeta winylowa laminowana – fototapeta drukowana pigmentowo na syntetycznym (wodoodpornym) podłożu zabezpieczona dodatkowo matowym laminatem. Nie blaknie z upływem czasu. Nadaje się na gładkie i równe powierzchnie ścian, do każdego rodzaju pomieszczeń, polecana w szczególności do pomieszczeń o wyższym stopniu wilgotności i temperatury jak np. kuchnia, czy łazienka; sugerowana zwłaszcza do dużych wydruków (powyżej 4m2) oraz do wydruków na podstawie grafik z dużą koncentracją kolorów. Zalecany klej do montażu – Metylan Special.

Fototapeta winylowa laminowana samoprzylepna – charakterystyka jak tapeta winylowa laminowana.

Gwarantujemy, że z pomocą naszych fototapet odmienią Państwo każde wnętrze lub nadadzą mu zupełnie nowego charakteru. Dobrze dobrane fototapety doskonale komponują się z aranżacjami utrzymanymi zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu. Stanowią niecodzienną i trwałą dekorację, która będzie cieszyła oczy domowników i zwracała uwagę przybyłych gości, zwłaszcza gdy zostanie wyeksponowana w dobrze widocznym miejscu.

Zapraszamy do kontaktu!