Fototapety Wrocław

 

Fototapety na ścianę to prosty, ale efektowny sposób na udekorowanie wnętrza. Profesjonalna fototapeta podkreśli charakter pomieszczenia, niezależnie od jego przeznaczenia. Fototapety pojawiają się dziś nie tylko w salonach czy pokojach dziecięcych, ale równie dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach kuchennych czy sypialniach. Oryginalna fototapeta to także niebanalny sposób na dopełnienie aranżacji biura, sklepu branżowego i wielu innych miejsc, które powinny prezentować się schludnie, a jednocześnie efektownie. Dodatkowo, jeśli użyjemy własnego zdjęcia, otrzymamy niepowtarzalną dekorację ścienną, podkreślimy swój indywidualny styl i utrwalimy miłe wspomnienia.

Masz pomysł na fototapetę, ale nie masz odpowiedniego zdjęcia? Chętnie pomożemy z jego znalezieniem!

Jesteśmy w stanie przygotować fototapety ze zdjęć dostarczonych przez klienta lub pochodzących z naszej galerii. Zdjęcia muszą mieć dobrą jakość, by wykonany nadruk był ostry i wyraźny. Wykonujemy fototapety na ścianę ze zdjęć i grafik. Prześlij do nas wybrane zdjęcie – damy znać, jaki maksymalny rozmiar wydruku można z niego uzyskać przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej jakości!

Jeśli potrzebny jest retusz zdjęcia – wystarczy nam o tym napisać. Chciałbyś np. coś z niego usunąć, zmienić tło, wydrukować zdjęcie czarno-białe, a zostawić tylko wybrane elementy w kolorze, dodać dedykację? Możemy zrobić to dla Ciebie. Przeróbki graficzne wyceniane są indywidualnie.

Zapewniamy możliwość wykonania produktów w kolorze lub odcieniach czerni oraz bieli. Oczywiście każdy projekt realizujemy zgodnie z wytycznymi klienta, tak by efekt końcowy spełniał wszystkie jego oczekiwania. Gwarantujemy, że z pomocą naszych fototapet odmienicie każde wnętrze lub nadacie mu zupełnie nowego charakteru.

 

Fototapety - oryginalne dekoracje ścienne

Wysokiej jakości fototapety to bardzo modne w ostatnim czasie dekoracje ścienne. Spotykamy je w pokoju dziennym, pokoju dziecięcym, sypialni czy kuchni. Nasi klienci najczęściej zamawiają tapety do salonu, ale szeroki wybór wzorów i kolorów sprawia, że możliwości aranżacji wnętrz z użyciem fototapet są nieograniczone. Dzięki ciekawej fototapecie można udekorować ścianę w pomieszczeniu w dowolny, zgodny z indywidualnym poczuciem estetyki sposób.
Fototapety doskonale komponują się z aranżacjami utrzymanymi zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu. Stanowią niecodzienną dekorację, która będzie zwracała uwagę przybyłych gości, zwłaszcza gdy zostanie wyeksponowana w dobrze widocznym miejscu.

Zachęcamy do kontaktu

Fototapety na wymiar

Proponujemy Państwu następujące rodzaje fototapet:

1-10 m211-25 m2powyżej
Fototapeta, podłoże papier lateksowy 93,00 zł84,00 złwycena indywidualna
Fototapeta, podłoże Wall Decor, struktura drobnego piasku96,00 zł86,00 złwycena indywidualna
Fototapeta flizelinowa, delikatna struktura płótna93,00 zł84,00 złwycena indywidualna
Fototapeta papierowa laminowana117,00 zł105,00 złwycena indywidualna
Fototapeta winylowa laminowana120,00 zł108,00 złwycena indywidualna
Fototapeta winylowa laminowana samoprzylepna120,00 zł108,00 złwycena indywidualna

W tabeli podano ceny za 1 m2 brutto.

Przykładowo, koszt fototapety 220 cm x 340 cm na papierze lateksowym to 695,64 zł:
2,2 m x 3,4 m = 7,48 m2
7,48 m2 x 93 zł/m2 = 695,64 zł

Dekoracje ścienne otrzymują Państwo od nas w brytach o dowolnej długości. Szerokość jest natomiast uzależniona od dostępnych szerokości rolek w zależności od wybranego materiału.

Przykładowo, maksymalna szerokość brytu fototapet laminowanych to 104 cm, wysokość dowolna. Fototapeta laminowana o wymiarze 220x340 cm będzie więc wydrukowana w 3 brytach o wymiarach (73x340, 74x340 i 73x340 cm).

Tapety jednobrytowe liczone są według metrów bieżących, a nie kwadratowych. Przykładowo tapeta winylowa laminowana 60x150 cm liczona jest jako 1m x 1,5m = 1,5 m2 x 120 zł = 180 zł.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Szeroki wybór fototapet na ścianę

Opis poszczególnych rodzajów fototapet:

Fototapeta, podłoże papier lateksowy

Gładki, fotorealistyczny papier lateksowy o gramaturze 212g. Nie przepuszcza kleju, dzięki czemu nie rozciąga się i nie rozrywa podczas aplikacji. Idealna do klejenia na zagruntowaną ścianę, montaż na klej do tapet papierowych lekkich np.: Metylan Normal.

Fototapeta, podłoże Wall Decor

Tapeta strukturalna PVC o strukturze drobnego piasku odporna na zarysowania o papierowym spodzie. Wydruki charakteryzuje wysoka jakość, szczególnie detali widocznych również z bliska, bardzo duże nasycenie kolorów oraz wysoka odporność mechaniczna. Montaż na klej do tapet winylowych np.: Metylan Special.

Fototapeta flizelinowa

Wysokiej jakości, bardzo trwała tapeta na podkładzie flizelinowym, dzięki czemu idealnie przykrywa nierówności ścian. Tapeta o delikatnej strukturze płótna. Wykonana z paroprzepuszczalnego („oddychającego”) materiału nadaje się również do aplikacji w kuchniach i łazienkach. Fototapeta jest łatwa w montażu, aplikacja przy użyciu kleju do tapet flizelinowych np.: Metylan Direct.

Fototapeta papierowa laminowana

Fototapeta drukowana pigmentowo na papierowym podłożu zabezpieczona dodatkowo matowym laminatem. Nie blaknie z upływem czasu. Nadaje się na gładkie i równe powierzchnie ścian, pomieszczenia o standardowej wilgotności i temperaturze (jak np. salon, sypialnia), sugerowana zwłaszcza do dużych wydruków (powyżej 4m2) oraz do wydruków na podstawie grafik z dużą koncentracją kolorów. Zalecany klej do montażu – Metylan Special

Fototapeta winylowa laminowana

Fototapeta drukowana pigmentowo na syntetycznym (wodoodpornym) podłożu zabezpieczona dodatkowo matowym laminatem. Nie blaknie z upływem czasu. Nadaje się na gładkie i równe powierzchnie ścian, do każdego rodzaju pomieszczeń, polecana w szczególności do pomieszczeń o wyższym stopniu wilgotności i temperatury jak np. kuchnia, czy łazienka; sugerowana zwłaszcza do dużych wydruków (powyżej 4m2) oraz do wydruków na podstawie grafik z dużą koncentracją kolorów. Zalecany klej do montażu – Metylan Special.

Fototapeta winylowa laminowana samoprzylepna

Charakterystyka jak tapeta winylowa laminowana.

 

Gwarantujemy, że dzięki naszym fototapetom wasze wnętrza otrzymają całkiem nowy, ciekawy charakter. Dobrze dobrane fototapety doskonale komponują się z aranżacjami utrzymanymi zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu, a niektóre wzory stanowią interesujące nawiązanie do stylu retro. Nasze fototapety to niecodzienna i trwała dekoracja, która będzie cieszyła oczy domowników i zwracała uwagę przybyłych gości, zwłaszcza gdy zostanie wyeksponowana w dobrze widocznym miejscu.

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Zachęcamy do kontaktu

obraz na płótnie

Może Ci się spodobać..

Obrazy na płótnie

naklejka na meble ze zdjęcia

Może Ci się spodobać..

Naklejki na meble

fototapeta las

Może Ci się spodobać..

Zdjęcia wielkoformatowe