Papeteria ślubna

Kiedy zaproszenia ślubne zostały już rozdane i zbliża się ten „Wielki Dzień”, to razem z Nim pojawiają się kolejne potrzeby związane z organizacją wesela. Wiemy, jak bardzo przyszłym małżonkom zależy na eleganckiej oprawie uroczystości ślubnej, więc z ogromną radością włączamy się w przygotowania, pomagając uczynić ten dzień jeszcze piękniejszym.

Kompleksowa oferta ślubna

Kwestią, na którą Państwo Młodzi zwracają szczególną uwagę jest sprawny przebieg uroczystości weselnej, dlatego w naszej ofercie znajdują się wszystkie niezbędne elementy pomagające w organizacji sali weselnej.

Przyszli małżonkowie, chcąc zapobiec zamieszaniu, przygotowują plan rozmieszczenia gości przy stole. Plany sali (mogące też stanowić tablicę powitalną) zazwyczaj stawia się na sztaludze przy wejściu na salę weselną, bądź wiesza się na tablicy jak plakat. Kolejną kwestią jest odpowiednie oznaczenie i udekorowanie stołów. Nasze winietki, plany wesela, czy karty z numerami stołów pomogą zapanować nad gośćmi, a jednocześnie nadadzą uroczystości porządku i wyjątkowego charakteru.
W czasie wesela warto też zadbać o zaproszonych gości oraz o uwiecznienie tego wyjątkowego dnia. Nasze prezenty dla gości i rodziców Młodej Pary, księgi gości, fotoksiążki i fotoalbumy ślubne to wysoka jakość wydruków, oryginalne wzory i fascynujące kolory. Możliwy jest wydruk zarówno bardzo eleganckich, klasycznych wzorów, jak i realizacja nowoczesnych, czy zabawnych projektów. Drukujemy papeterie ślubne zarówno z projektów klientów, jak i wykonujemy projekty pod indywidualne zamówienia. Ogromną uwagę przywiązujemy do detali. Chcemy, by wszystkie nasze produkty ślubne były ładne, estetyczne, a przy tym czytelne.

Każdy ślub jest wyjątkowy i niepowtarzalny – z nami zachowacie te wspomnienia w przepięknej i trwałej formie!

Wykonujemy m.in.:
 • winietki
 • plany sali/tablice gości/tablice powitalne – jako plakaty i do postawienia na sztaludze
 • karty z numerami stołów
 • karty menu
 • księgi gości
 • naklejki i zawieszki na alkohol
 • dyplomy (podziękowania) dla rodziców (możliwy druk i grawer na plexi i drewnie);
 • podkładki pod kubki (dla Młodej Pary, świadków, rodziców, gości);
 • prezenty dla rodziców – np. grawerowane pudełka na wino, szkatułki, fotoksiążki (np. ze zdjęciami z dzieciństwa), obrazy na płótnie (np. z sesji narzeczeńskiej)
 • prezenty dla gości – np. grawerowane drewniane serduszka z dziurką do zawieszenia, magnesy w różnych kształtach oraz inne nietypowe, indywidualne pomysły
 • toppery na tort
 • ślubne drzewko (fantastyczna pamiątka ślubna – obraz drzewa na płótnie z Waszymi imionami, datą ślubu i wierszykiem – zamiast liśćmi drzewko zostanie „obsypane” odciskami palców gości weselnych);
 • fotoksiążki lub obrazy na płótnie jako podziękowanie dla rodziców;
 • fotoalbumy jako niezapomniana pamiątka z wesela dla Pary Młodej;
 • małe książeczki w miękkiej oprawie jako pamiątka dla każdego z gości weselnych. Proponujemy książeczki wykonywane wg tego samego projektu co Państwa fotoalbum lub możemy przygotować osobny projekt. Jest to rewelacyjny dodatek (lub zamiennik) do płyty DVD wręczanej gościom, gdy odwiedzacie ich Państwo już po ceremonii – zbiór najpiękniejszych zdjęć skomponowanych w profesjonalny projekt graficzny. O ile łatwiej sięgnąć po małą książeczkę i przewrócić kilka stron przywołując miłe wspomnienia, niż uruchamiać płytę DVD z kilkugodzinnym filmem z wesela…

Zachęcamy do kontaktu. Każda oferta ślubna wyceniana jest indywidualnie – tak, aby maksymalnie dopasować ją do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Prosząc nas o wycenę Państwa zamówienia prosimy o podanie:

– formatu;
– ilości sztuk;
– liczby kartek w przypadku księgi gości;
– rodzaju papieru (jeśli ma być jakiś konkretny) lub podłoża (np. plexi, sklejka, plakat wodoodporny, plan podklejony na tekturę);
– informacji czy wydruk ma być jedno- czy dwustronny;
– informacji o uszlachetnieniu (jeśli ma się pojawić);

Wycenę ułatwia również wysłanie nam przez Państwa poglądu projektu lub szkicu.

Zobacz nasze realizacje na żywo!

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji papeterii ślubnych w siedzibie drukarni – Wrocław, ul. Miejska 14. Biuro mamy czynne pon.-pt. w godz. 8.30-16.00. Możesz też poprosić o przesłanie oferty ślubnej na maila – wystarczy wypełnić formularz kontaktowy.

Zainteresowała Cię oferta?

zaproszenie na ślub proste, eleganckie

Może Ci się spodobać..

Zaproszenia ślubne

naklejki na alkohol chabry

Może Ci się spodobać..

Naklejki na alkohol

menu ślubne zielone listki

Może Ci się spodobać..

Menu weselne