Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne w skrócie:

  • bardzo bogata oferta papierów ozdobnych;
  • drukujemy z Państwa projektów lub możemy sami taki projekt dla Państwa przygotować;
  • dowolne formaty;
  • możliwość personalizacji zaproszeń;
  • czas wydruku (przy standardowych papierach) to ok. 2 dni robocze,
  • można umówić się na spotkanie o dowolnej porze.

Przygotowania do ceremonii ślubnej to wyjątkowy, radosny czas. W przygotowaniach tych zwykle uczestniczą nie tylko małżonkowie, ale także ich najbliższe osoby. Pozostałych gości należy zaprosić, wręczając im gustowne zaproszenia ślubne.

Dziś zdecydowanie odchodzi się od standardowych zaproszeń ślubnych, które można kupić w każdej księgarni. Państwo Młodzi coraz częściej decydują się na wydruk oryginalnych, gustownych zaproszeń, przygotowanych według własnego pomysłu bądź w porozumieniu z drukarnią.

Posiadamy bardzo szeroką ofertę papierów ozdobnych, w tym gładkich i fakturowanych, białych, kremowych, metalizowanych i innych. Te najpopularniejsze posiadamy cały czas na stanie w drukarni, pozostałe ściągamy na zamówienie. Tzn. jeżeli spodoba się Państwu bardzo nietypowy papier ozdobny, zamówimy go specjalnie dla Państwa i wydrukujemy zaproszenia bez dodatkowych dopłat.

Drukujemy z Państwa projektów (tu proszę zapoznać się z informacją na dole strony) lub sami przygotowujemy projekty. Standardowy koszt wykonania takiego projektu to 30 zł, cena może ulec zmianie w zależności od pracochłonności wykonania Państwa projektu.

Na początku zazwyczaj proponujemy spotkanie, na którym pokażemy Państwu nasze realizacje zaproszeń ślubnych oraz szeroki wybór papierów ozdobnych. Wówczas też najłatwiej ustalić wszystkie szczegóły – m.in. format i układ zaproszeń (mając różne projekty w ręku najłatwiej je porównać i wybrać ten, który Państwu będzie najbardziej odpowiadał).
Po zaprojektowaniu zaproszeń możemy również je spersonalizować, czyli wpisać nazwiska gości wg przesłanej przez Państwa listy. Koszt takiej usługi to 40 gr /szt. Prosimy również o zapoznanie się z informacjami zawartymi w zakładce Projekty graficzne.

Koszt druku zaproszeń ślubnych

Przykładowo, 50 szt. zaproszeń A5 składanych do A6, papier kremowy o delikatnej strukturze płótna to koszt 97,50 zł (1,95 zł/szt.), 100 szt. – 150 zł (1,50 zł/szt.)

W naszej ofercie ślubnej znajduje się nie tylko stworzenie projektu i wydruk zaproszeń, ale także innych elementów, związanych z przygotowaniem i przebiegiem uroczystości ślubnej i wesela. Zapewnimy Państwu kompleksową obsługę tego uroczystego dnia- od winietek, przez zawieszki na wódkę, księgę gości, czy plany stołów, po propozycje pamiątek dla gości i prezentów dla rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w Inne produkty i usługi

Jeżeli Państwo przygotowujecie projekt:

  • prosimy o przygotowanie go w pliku zamkniętym, najlepiej JPEG, TIFF, PDF
  • projekt proszę przygotować ze spadami 2,5 mm. Jeżeli zaproszenie ma mieć format np. 14 cm x 14 cm, proszę przygotować grafikę w rozmiarze 14,5×14,5 cm (14 cm format netto oraz po 2,5 mm z każdej strony). Na spadzie powinna znajdować się grafika, jednak nie powinno tam być żadnych tekstów ani innych istotnych elementów. Wszystkie teksty powinny być oddalone od krawędzi cięcia o min. 3mm.
  • proszę nie układać dla nas zaproszeń na arkuszach, tylko przesłać pojedyncze pliki z projektami.