Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne w skrócie:

Przygotowania do ceremonii ślubnej to wyjątkowy i niezwykle radosny czas. Przyszli małżonkowie dokładają wszelkich starań, by uroczystość zaślubin oraz przyjęcie weselne miały piękną oprawę, a zaproszeni goście czuli się w trakcie tych wydarzeń komfortowo. W przygotowaniach do zaślubin zwykle uczestniczą nie tylko małżonkowie, ale także członkowie ich najbliższej rodziny. Pozostałych gości należy zaprosić, wręczając im gustowne zaproszenia ślubne.

Profesjonalny druk zaproszeń ślubnych

Dziś zdecydowanie odchodzi się od gotowych zaproszeń ślubnych, które można kupić w każdej księgarni i sklepie z artykułami papierniczymi. Połyskujące, białe zaproszenia ze złotymi zdobieniami nie są już obowiązującym standardem. Przyszli małżonkowie wolą wręczyć gościom zaproszenia wykonane na podstawie własnych projektów. Realizację ich pomysłów umożliwia drukarnia zaproszeń ślubnych.
Nasza drukarnia zapewnia wydruk oryginalnych, gustownych zaproszeń, przygotowanych według pomysłu narzeczonych. Służymy pomocą także w sytuacji, gdy przyszli małżonkowie nie podjęli ostatecznej decyzji odnośnie wyglądu zaproszenia i to właśnie nam chcą zlecić wykonanie projektu. Podczas przygotowywania zaproszeń do druku możemy wykorzystać Państwa szkice i notatki, ale zajmujemy się także wykonywaniem projektów od podstaw.

Projektowanie zaproszeń ślubnych

Zaproszenia ślubne drukujemy z Państwa projektów (tu proszę zapoznać się z informacją zamieszczoną na dole strony) lub sami zajmujemy się przygotowaniem projektów. Standardowy koszt wykonania takiego projektu to 30 zł, cena może ulec zmianie w zależności od pracochłonności wykonania Państwa projektu. Drukarnia zaproszeń ślubnych wykonuje prace zgodnie z oczekiwaniami Klientów – niekiedy są to projekty zawiadomień w stylu minimalistycznym, innym razem zaproszenia niezwykle kolorowe i bogato ilustrowane.

Prace nad projektem zaproszenia ślubnego zwykle zaczynają się od spotkania, na którym pokazujemy Państwu nasze realizacje zaproszeń ślubnych oraz szeroki wybór papierów ozdobnych. Podczas spotkania najłatwiej ustalić wszystkie szczegóły – m.in. format i układ zaproszeń czy rodzaj i kolor papieru (mając różne projekty w ręku, najłatwiej je porównać i wybrać spośród nich ten, który Państwu będzie najbardziej odpowiadał).

Nasi Klienci w każdej chwili mogą sprawdzić, jak przebiegają prace nad projektami ich zaproszeń ślubnych – na tym etapie możliwe jest wprowadzanie poprawek. Po zaprojektowaniu zaproszeń możemy zająć się ich personalizacją, czyli wpisać nazwiska gości według przesłanej przez Państwa listy. Koszt takiej usługi to 40 gr /szt. Prosimy również o zapoznanie się z informacjami zawartymi w zakładce Projekty graficzne.

Papiery ozdobne do zaproszeń ślubnych

Drukarnia zaproszeń ślubnych powinna posiadać szeroką ofertę papierów ozdobnych, dzięki czemu będzie w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasza drukarnia dysponuje wieloma rodzajami papierów ozdobnych, w tym papierów gładkich i fakturowanych, białych, kremowych, metalizowanych i innych. Te najpopularniejsze posiadamy cały czas na stanie w drukarni, pozostałe ściągamy na zamówienie. Jeżeli spodoba się Państwu bardzo nietypowy papier ozdobny, oczywiście zamówimy go specjalnie dla Państwa i wydrukujemy zaproszenia bez żadnych dodatkowych dopłat.

Koszt druku zaproszeń ślubnych

Przykładowo, 50 szt. zaproszeń A5 składanych do A6, papier kremowy o delikatnej strukturze płótna to koszt 156 zł (3,12 zł/szt.), 100 szt. – 250 zł (2,50 zł/szt.). Zaproszenia 28×14 składane do 14×14 cm, papier satynowy 300g to koszt 170 zł/50 szt. (3,40 zł/szt.), a 272 zł/100 szt. (2,72 zł/szt.).

W naszej ofercie ślubnej znajduje się nie tylko stworzenie projektu i wydruk zaproszeń, ale także innych elementów, związanych z przygotowaniem i przebiegiem uroczystości ślubnej i wesela. Zapewnimy Państwu kompleksową obsługę tego uroczystego dnia- od winietek, przez zawieszki na wódkę, księgę gości, czy plany stołów, po propozycje pamiątek dla gości i prezentów dla rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w Inne produkty i usługi

Jeżeli Państwo przygotowujecie projekt:

  • prosimy o przygotowanie go w pliku zamkniętym, najlepiej JPEG, TIFF, PDF
  • projekt proszę przygotować ze spadami 2,5 mm. Jeżeli zaproszenie ma mieć format np. 14 cm x 14 cm, proszę przygotować grafikę w rozmiarze 14,5×14,5 cm (14 cm format netto oraz po 2,5 mm z każdej strony). Na spadzie powinna znajdować się grafika, jednak nie powinno tam być żadnych tekstów ani innych istotnych elementów. Wszystkie teksty powinny być oddalone od krawędzi cięcia o min. 3mm.
  • proszę nie układać dla nas zaproszeń na arkuszach, tylko przesłać pojedyncze pliki z projektami.