Wyjątkowe okazje wymagają specjalnie przygotowanych zaproszeń. Właśnie dlatego warto wybrać druk zaproszeń we Wrocławiu – drukarni Gutenberg. Drukujemy zaproszenia zarówno z gotowych projektów od Klientów, jak i wykonujemy je sami. Proponujemy eleganckie zaproszenia w różnych formatach, także nietypowych.

 

Zachęcamy do kontaktu

Oferta – zaproszenia personalizowane we Wrocławiu

Mamy w ofercie bogaty wybór papierów ozdobnych. Zapraszamy do ich obejrzenia i wybrania tego, który najbardziej przypadnie do gustu. Standardowo zaproszenia okolicznościowe drukujemy na papierze satynowym 300 g.

Istnieje u nas możliwość personalizacji zaproszeń – zaproszenie z nadrukowanymi danymi zapraszanych osób wygląda bardzo elegancko i oszczędza mnóstwo czasu na ręczne wpisywanie danych. Koszt personalizacji to 0,40 zł/szt.

Oferujemy także możliwość zalaminowania zaproszeń folią soft touch (folia aksamitna w dotyku), co doda powagi i elegancji.

Drukarnia we Wrocławiu to miejsce, w którym wydrukujesz zaproszenia na każdą okazję, m.in. na:

 • urodziny, imieniny, rocznice ślubu;
 • chrzty, komunie, śluby;
 • imprezy okolicznościowe;
 • imprezy firmowe;
 • bale i uroczystości
 • inne.

Druk i projektowanie zaproszeń we Wrocławiu

Jeśli przygotowujesz własny projekt zaproszeń, prosimy o zapoznanie się z instrukcją oddania plików do druku. Jeśli okolicznościowe zaproszenia mają być wykonane przez nas – zapraszamy do kontaktu na biuro@gutenberg-drukarnia.pl. Zapoznaj się z informacjami, aby uzyskać szybką i wyczerpującą od nas odpowiedź. Zachęcamy także do spotkania w naszej drukarni, gdzie na żywo można zobaczyć przykładowe realizacje oraz szeroki wybór papierów ozdobnych.

Zaproszenia personalizowane we Wrocławiu

Każdy gotowy projekt, czy to zaprojektowany przez nas, czy przez naszych klientów, możemy spersonalizować. Personalizacja to nic innego, jak wpisanie komputerowo nazwisk gości do gotowych projektów. Koszt spersonalizowania jednego zaproszenia wynosi 0,40 zł brutto. By spersonalizować zaproszenia należy:

 • przesłać listę gości drogą mailową na adres biuro@gutenberg-drukarnia.pl,
 • w formie elektronicznej (najlepiej w notatniku),
 • w odmienionej formie (Sz. P. Annę i Jana Kowalskich),
 • z zachowaniem docelowych wielkości liter, z zawartym Sz. P. przed nazwiskami (jeśli zwrot ma się tam znaleźć),
 • bez numeracji oraz dodatkowych uwag w pliku.

Ewentualne dodatkowe informacje prosimy napisać nam w treści maila.

Papiery ozdobne do zaproszeń

By sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, w naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów papierów ozdobnych, w tym papierów gładkich i fakturowanych, białych, kremowych, metalizowanych i innych. Zapraszamy do ich obejrzenia na żywo. Te najpopularniejsze posiadamy cały czas na stanie w drukarni. Pozostałe ściągamy na zamówienie. Jeżeli spodoba Ci się papier ozdobny, którego nie posiadamy w asortymencie, zamówimy go i wydrukujemy zaproszenia bez żadnych dodatkowych dopłat.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą papierów ozdobnych.

Zachęcamy do kontaktu i zdecydowania się na druk zaproszeń we Wrocławiu. Oferujemy również: