Zaproszenia ślubne boho i rustykalne


Styl rustykalny i boho to idealny wybór dla par szukających romantyzmu i wiejskiego, sielankowego klimatu wesela. W zaproszeniach ślubnych rustykalnych dominują polne rośliny i kwiaty, zioła, koronki, wianki oraz motywy roślinne (zielone listki, gałązki, drewno i ekologiczne papiery). Przeważają tu delikatne, naturalne kolory – odcienie zieleni w otoczeniu kolorowych kwiatów lub jedynie na białym czy kremowym tle.
Zaproszenia na ślub rustykalne zazwyczaj są bardzo subtelne, wręcz minimalistyczne, delikatne i romantyczne, ale mogą też być przepełnione mnogością kwiatów i kolorów – wszystko zależy od preferencji młodej pary.

Zaproszenia ślubne boho nawiązują do artystycznego świata bohemy – tu dominuje swoboda, wakacyjny luz i fantazja, połączenie motywów folklorystycznych, hippisowskich i cygańskich. Na zaproszeniach na ślub boho znajdziemy kolorowe kwiaty i mozaiki, liście, pióra, koronki i naturalne dodatki. Przeważają tu jasne, pastelowe kolory, choć nie jest to regułą.
Idealne papiery do zaproszeń ślubnych rustykalnych i boho to odcienie bieli, beżu, kremy, zielenie, szarości i brązy. Wszystko naturalne i ekologiczne. To dlatego tak często w organizacji ślubu w stylu rustykalnym czy boho te style płynnie się ze sobą łączą.


Kilka pomysłów na zaproszenia ślubne rustykalne i boho:
  • zaproszenia otwierane - z przodu bogatsze zdobienie (np. kwiatowy wianek), w środku delikatne akcenty kwiatowe lub roślinne
  • zaproszenia ślubne z pojedynczych kartek różnej wielkości – każda zdobiona w ten sam sposób (idealnie sprawdzą się tu wzory roślinne, np. eukaliptus)
  • połączenie zielonych listków i złota – ekologicznie i elegancko
  • zaproszenie na fakturowanym papierze z roślinnym motywem – dla tych, którzy nie lubią nadmiaru kolorów
  • zaproszenia grawerowane na papierze – tekst i grafika tworzą spójną całość, polecamy połączenie papieru w kolorze butelkowej zieleni z papierem białym lub kremowym o tej samej fakturze
  • zaproszenia drewniane – grawer w kolorze ciemniejszego drewna, znakomicie sprawdzą się tu wzory wektorowe
  • zaproszenia grawerowane na pleksi – cały grawer na biało, znakomicie sprawdzą się tu wzory wektorowe


Wydruk zaproszeń ślubnych boho i rustykalnych

Nasza drukarnia umożliwia wydrukowanie zaproszeń na ślub rustykalnych i boho zarówno z przygotowanych przez nas pod indywidualne zamówienie projektów, jak i wydruk Państwa gotowych pomysłów.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami jak zaprojektować zaproszenia ślubne lub zlecić projekt nam.

Zapraszamy Pary Młode do naszej drukarni na spotkanie, na którym pokażemy Państwu nasze realizacje zaproszeń ślubnych oraz szeroki wybór papierów ozdobnych. Wówczas też najłatwiej ustalić wszystkie szczegóły - m.in. format i układ zaproszeń (mając różne projekty w ręku najłatwiej je porównać i wybrać ten, który Państwu będzie najbardziej odpowiadał). Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
zaproszenie ślubne kremowe złote

Może Ci się spodobać..

Zaproszenia złote i srebrne

zaproszenie ślubne różowe kwiatki

Może Ci się spodobać..

Zaproszenia kwiatowe

zaproszenie dla rodziców ażurowe

Może Ci się spodobać..

Zaproszenia dla rodziców