Zaproszenia ślubne złote i srebrne


Zaproszenia na ślub złote, czy srebrne to idealne połączenie klasyki z ulubionym stylem (np. minimalistycznym, czy glamour). Srebro symbolizuje głębokie emocje, złoto zaś jest symbolem piękna i niezniszczalności. Wykończenie zaproszenia eleganckim uszlachetnieniem na pewno zaskoczy wszystkich obdarowanych!


Złote i srebrne zaproszenia na ślub – czym się charakteryzują?

Zaproszenia ślubne złote lub srebrne są zawsze dobrym wyborem. Mogą być one połączeniem zarówno stylu minimalistycznego, kwiatowego, rustykalnego czy glamour. W zaproszeniach minimalistycznych podkreśli ich piękny urok i prostotę, co stanowić będzie idealną zapowiedź nowoczesnego wesela. Wybierając zaproszenia kwiatowe ze złotym lub srebrnym akcentem stworzymy ponadczasowy i elegancki charakter wydrukowanej papeterii. Złote elementy zaproszenia w stylu glamour to połączenie, które wybierane jest w szczególności, kiedy zależy nam na dodaniu błysku do odważnych kolorów. Bogate ozdoby i duża ilość błyskotek na weselu to znak, że zaproszenia glamour stanowić będą idealne dopełnienie całości.


Jakie zaproszenia złote (lub srebrne) drukujemy?

  • zaproszenia w całości złocone, w formie pojedynczych kartek lub składane
  • zaproszenia ze złoceniem tylko wybranych elementów
  • jeśli złocenie ma nachodzić na tło lub inną grafikę konieczne jest dodatkowe zalaminowanie zaproszeń folią soft touch (folia aksamitna w dotyku)
  • zaproszenia z nadrukiem złotopodobnym – tańsza alternatywa dla złocenia złotą folią, wydruk będzie wyglądać jak złoty, ale nie będzie się błyszczeć
  • złocenie folią najlepiej wychodzi na papierach gładkich, dla papierów fakturowanych zalecamy druk złotopodobny
  • zaproszenia grawerowane na złotej pleksi, z pleksi możemy też wykonać elementy dekoracyjne doklejane do zaproszenia papierowego lub koperty
Wydruk złotych/srebrnych zaproszeń

Nasza drukarnia umożliwia wydrukowanie zaproszeń na ślub złotych i srebrnych zarówno z zaprojektowanych przez nas indywidualnych projektów, jak i wydruk Państwa gotowych pomysłów. Można je także spersonalizować (personalizacja – wpisanie komputerowo imienia i nazwiska osoby zaproszonej).

Oddając własny plik do druku należy pamiętać, aby elementy, które mają być uszlachetnione były w kolorze czarnym (R:0 G:0 B:0) oraz zapisane w oddzielnym pliku.

Uwaga! Złocenie i srebrzenie najładniej wychodzi na papierach gładkich, przy papierach fakturowanych złocenie nie będzie pełne.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, jak zaprojektować zaproszenia ślubne lub zlecić projekt nam.

Zapraszamy Pary Młode do naszej drukarni na spotkanie, na którym pokażemy Państwu nasze realizacje zaproszeń ślubnych oraz szeroki wybór papierów ozdobnych. Wówczas też najłatwiej ustalić wszystkie szczegóły - m.in. format i układ zaproszeń (mając różne projekty w ręku najłatwiej je porównać i wybrać ten, który Państwu będzie najbardziej odpowiadał).

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
minimalistyczne zaproszenie ślubne złote

Może Ci się spodobać..

Zaproszenia minimalistyczne

zaproszenie ślubne premium złote

Może Ci się spodobać..

Zaproszenia dla rodziców

zaproszenie na ślub słoneczniki

Może Ci się spodobać..

Zaproszenia kwiatowe