Numery stołów Wrocław


Numerki na stół weselny to element papeterii, który obok planu sali i winietek, pomaga gościom szybko znaleźć swoje miejsce przy właściwym stole. Stanowi też uzupełnienie dekoracji stołu weselnego, dlatego powinna nawiązywać stylem do całej papeterii ślubnej.

Obecnie coraz większą popularność zyskują numerki na stół drewniane, z plexi i złote. Złote cyfry na stół weselny niewątpliwie dodają elegancji i podkreślają wyjątkowy charakter uroczystości, podobnie jak klasyczne drewno i przezroczysta plexi.

 

Jakie numery stołów drukujemy:

 

  • numery papierowe w formie pojedynczych kartek lub stojaczków – z nadrukiem lub grawerowane
  • numery stołów złote i srebrne
  • numery stołów drewniane grawerowane
  • numery stołów na pleksi grawerowane
  • dowolny format
  • dowolna ilość, drukujemy już od 1 szt

 

Weselne karty menu


Menu weselne to element papeterii ślubnej, która wprowadza porządek w czasie wesela i jest miłym urozmaiceniem dla gości oczekujących na pierwszy posiłek – w końcu to pierwsza rzecz, po którą „sięgną” goście po znalezieniu swojego miejsca przy stole.

Warto więc zadbać, aby zawierało informacje ciekawe dla zaproszonych gości – oprócz zestawu dań weselnych umieszcza się tam często harmonogram wesela, czyli rozpiskę z godzinami poszczególnych atrakcji, czy regulamin wesela „na wesoło”. Karta dań na wesele poinformuje gości o przygotowywanych dla nich smakołykach, a harmonogram wesela pozwoli uniknąć sytuacji, w której połowa gości wyjdzie się przewietrzyć 5 minut przed podaniem tortu weselnego, czy podziękowaniem dla rodziców.

 

 

Jakie menu weselne drukujemy?

 

  • menu weselne w formie pojedynczych kart lub otwierane – z nadrukiem lub grawerowane
  • menu weselne złote i srebrne
  • dowolny format
  • dowolna ilość, drukujemy już od 1 szt

 

Numery stołów i menu weselne w jednym

Dla chcących oszczędzić miejsce na stole i zminimalizować koszty papeterii ślubnej proponujemy połączenie numerów stołów i menu weselnego w jednym. Najczęściej drukujemy taki „informator” w formie stojącej, otwieranej karty – na stronie zewnętrznej umieszczamy nr stołu, a w środku menu weselne i harmonogram wesela dla gości.

Jak zamówić numery stołów i menu weselne?

Drukujemy papeterie ślubne zarówno z projektów klientów, jak i przygotowujemy projekty pod indywidualne zamówienia. Jeśli Państwo przygotowujecie projekt, prosimy o zapoznanie się z instrukcją oddania plików do druku. Jeśli projekt przygotowujemy my, prosimy o przesłanie szczegółów zamówienia mailowo na biuro@gutenberg-drukarnia.pl.

Potrzebujesz nie tylko numerów stołów, ale też winietek, planu sali, czy zawieszek na wódkę? Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą na papeterię ślubną.

Zainteresowała Cię oferta?

winietki złocone róże

Może Ci się spodobać..

Winietki

ksiega gosci ze złotą spirala kwiatowa, księga gości na ślub słoneczniki, złota, pamiątka z wesela drukarnia gutenberg

Może Ci się spodobać..

Księgi gości

zawieszka na alkohol weselny

Może Ci się spodobać..

Zawieszki na alkohol