O firmie

Drukarnię Gutenberg tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą w druku cyfrowym, jednocześnie otwarci na nowości w druku i propozycje klientów. Przez wszystkie lata naszej pracy zawsze na pierwszym miejscu stawialiśmy naszego klienta, jego potrzeby i oczekiwania. W efekcie możemy się poszczycić bogatą ofertą druku cyfrowego skierowaną zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości wielkoformatowe wydruki graficzne (m.in. zdjęcia, obrazy, fotoobrazy, zdjęcia na płótnie canvas, fotorolety i fotoksiażki, prace artystyczne i wiele innych) oraz druki techniczne (wydruki CAD). Wykonujemy także prace introligatorskie, składamy i kompletujemy dokumentacje dla biur i firm.

Szanujemy czas naszych klientów – przyjmujemy zlecenia drogą elektroniczną, a gotowe wydruki wysyłamy kurierem. Pracujemy także w godzinach nocnych i w weekendy – wówczas prosimy o wcześniejszy kontakt.

Gwarantujemy najwyższą jakość w atrakcyjnych cenach.

Naszym celem jest nie tylko świadczenie najwyższej jakości usług i produktów, ale także budowanie długotrwałych relacji z klientami. Staramy się budować je na zaufaniu i pełnej odpowiedzialności, a powierzone nam prace wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, dążąc do satysfakcji tych, którzy nam zaufali. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta i do kontaktu z nami.


DRUKARNIA GUTENBERG

ul. Miejska 14
Wrocław
tel. 660 361 988, 512 471 053
e-mail - biuro@gutenberg-drukarnia.pl