Projekty graficzne

Drukujemy zarówno z gotowych projektów, jak również pomagamy przygotować do druku Państwa szkice robocze oraz wykonujemy projekty graficzne od podstaw. Nieważne „na jakim etapie” znajduje się obecnie Państwa projekt, z nami zostanie on profesjonalnie przygotowany do druku oraz wydrukowany.

Niektóre nasze produkty mają standardowy koszt wykonania projektów – ceny te znajdują się w zakładkach tematycznych, tzn. np. typowy koszt wykonania projektu zaproszenia ślubnego znajduje się w zakładce Zaproszenia ślubne.

Poniżej tabelka z cenami najbardziej typowych projektów (ceny te proszę traktować orientacyjnie, w zależności od pracochłonności projektu mogą się zmieniać):

ProjektCena brutto
wizytówka 1-stronna30 zł
wizytówka 2-stronna40 zł
ulotka 1-stronna40 zł
ulotka 2-stronna50 zł
ulotka składana75 zł
zaproszenie ślubne30 zł
fotoksiążka A4 projekt zaawansowany99 zł
fotoalbum 30x3050 zł
baner reklamowy30 zł

Pozostałe prace wyceniamy wg stawki godzinowej pracy grafika oraz szacowanego czasu pracy. Godzina pracy grafika to u nas 50 zł brutto. Oferujemy również możliwość pracy grafika z klientem, jeżeli wolicie Państwo na bieżąco obserwować postęp prac i udzielać wskazówek. Stawka godzinowa jest taka sama, prosimy natomiast o wcześniejszy kontakt i umówienie terminu. Może się zdarzyć, że grafik będzie pracować nad innymi projektami, a po umówieniu rezerwujemy czas.

Po wykonaniu projektu przesyłamy go mailowo do akceptacji. Cieszymy się, gdy projekt się podoba i od razu jest akceptowany, jeżeli jednak macie Państwo uwagi prosimy o ich listę (jeden zbiorczy mail). Nanosimy niezbędne poprawki i ponownie przesyłamy poprawiony projekt – to wszystko w cenie wykonania projektu. W bardzo sporadycznych przypadkach, gdy konieczne będą jeszcze inne zmiany czy poprawki również je wykonamy, jednak już za dodatkową opłatą, liczone wg stawki godzinowej pracy grafika (szacowane koszty otrzymacie Państwo od nas przed rozpoczęciem prac).