Prezenty personalizowane Wrocław

Szukając prezentu na ważną okazję często zwracamy uwagę na to, aby były one funkcjonalne i oryginalne. Każdy czuje się wyjątkowo, gdy otrzymany upominek jest wykonany specjalnie dla niego. W ten sposób pokazujemy, że osoba obdarowana jest dla nas naprawdę ważna i nawet niewielki podarunek okazuje się być warty wiele więcej niż inne, najdroższe prezenty.

Personalizowane prezenty i gadżety to na przykład drewniana skrzynka na wino, brelok do kluczy, bombki na choinkę czy podkładki pod kubek. Oferujemy wysokiej jakości produkty, wykonane między innymi ze sklejki, drewna, czy pleksi. Uzupełnione o piękny i ponadczasowy grawer, to doskonałe połączenie, które będzie wyjątkowym podarunkiem na każdą okazję.

Nasza drukarnia umożliwia wykonanie upominków, czy gadżetów zarówno z przygotowanych przez nas pod indywidualne zamówienie projektów, jak i wydruk Państwa gotowych pomysłów.

Jak przygotować własny projekt?


Wymagania odnośnie projektu graficznego:

  • projekt musi być zapisany w formacie .ai;
  • teksty muszą być zamienione na krzywe;
  • elementy, które mają zostać wycięte muszą mieć zastosowany wyłącznie obrys o grubości 0,001 mm, w kolorze czerwnym (R:255 G:0 B:0);
  • elementy, które mają zostać wygrawerowane muszą być wypełnione kolorem czarnym (R:0 G:0 B:0);
  • maksymalna wielkość arkusza to 60x30 cm;
  • wszelkie wycinanie elementy (np. listki, zawieszki, ormamenty itp.) muszą być grubości minimum 2 mm
  • przesłane projekty są sprawdzane pod kątem ww. wymagań. Oferujemy możliwość wprowadzenia poprawek w cenie 60zł/h. Poprawiony projekt do akceptacji wysyłamy drogą mailową.

Zamówienie gotowego projektu prosimy o przesłanie na e-mail: biuro@gutenberg-drukarnia.pl

Jak zlecić projekt nam?


Jeśli mają Państwo własny pomysł, koncepcję, ale brakuje czasu na przygotowanie projektu, czy po prostu nie wiadomo, jak się za niego zabrać – w naszej drukarni chętnie pomożemy i stworzymy indywidualny projekt! Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, zachęcamy do przesłania maila z informacjami, szkicami, inspiracjami i wskazówkami odnośnie Państwa pomysłu. Skontaktuj się z nami.

Szukasz pomysłu? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na prezenty personalizowane w naszym sklepie internetowym.

Zainteresowała Cię oferta?

nasze prace (22)

Może Ci się spodobać..

Fotoksiążki

obraz na płótnie kot

Może Ci się spodobać..

Obrazy na płótnie

fototapeta z własnego zdjęcia wrocław drukarnia

Może Ci się spodobać..

Fototapety