Zaproszenia ślubne minimalistyczne


Minimalistyczne zaproszenia ślubne cieszą się coraz większą popularnością wśród Młodych Par. Są one ucieczką od kwiatowych motywów, które przyjęły się jako klasyczny wzór papeterii ślubnej. Zaproszenia na ślub minimalistyczne to prostota i elegancja w jednym - w końcu mówi się, że piękno tkwi w prostocie.Minimalistyczne zaproszenia na ślub – czym się charakteryzują?


Zaproszenia minimalistyczne to przede wszystkim ograniczenie grafik i elementów dekoracyjnych. Często na takich zaproszeniach widnieje wyłącznie treść. Najważniejsze elementy podkreślone zostają elegancką, pisaną czcionką, która jednocześnie staje się ozdobą całości. Minimalistyczne zaproszenie na ślub ogranicza się także do używania wąskiej gamy kolorów. Zazwyczaj są to dwa, trzy lub cztery kolory. Czasami wybiera się także tylko jeden kolor, który występuje w różnych odcieniach. Grafika w zaproszeniach minimalistycznych to najczęściej jeden element, np. kwiat, gałązka liści, prosta ramka lub herb z inicjałami młodej pary.
Minimalistyczny charakter zaproszenia można także podkreślić złoconymi elementami. Proste, złote zaproszenia ślubne to uniwersalność i elegancja w jednym. Klasyczne papierowe zaproszenia warto jest także zastąpić oryginalnym rozwiązaniem, tworząc minimalistyczne zaproszenia drewniane. Na zaproszeniach ze sklejki można umieścić zarówno sam tekst, jak i delikatny element dekoracyjny, np. liście, czy kwiaty.Jakie zaproszenia ślubne minimalistyczne drukujemy?

 

  • zaproszenia papierowe, jednokartkowe lub otwierane
  • zaproszenia na papierach białych, kremowych lub kolorowych
  • zaproszenia grawerowane na papierze – ciekawym rozwiązaniem jest wygrawerowanie samego tekstu na papierze fakturowanym (ozdobą jest tu faktura papieru i eleganckie ułożenie tekstu, nie ma tu żadnych grafik)
  • zaproszenia grawerowane drewniane – mogą mieć nietypowe kształty lub ażurowe elementy
  • zaproszenia złocone – tu również wystarczy sam tekst, ozdobą są złocone elementy
  • zaproszenia grawerowane na pleksi – tekst wygrawerowany na biało na przezroczystej pleksi wygląda bardzo elegancko, można dodać też jakiś akcent graficzny
Wydruk minimalistycznych zaproszeń

Nasza drukarnia umożliwia wydrukowanie minimalistycznych zaproszeń na ślub zarówno z zaprojektowanych przez nas indywidualnych wzorów, jak i wydruk Państwa gotowych pomysłów. W swojej ofercie posiadamy szeroką ofertę papierów ozdobnych – od papierów gładkich, po metalizowane, czy fakturowane. Zaproszenia można także spersonalizować (personalizacja – wpisanie komputerowo imienia i nazwiska osoby zaproszonej).

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, jak zaprojektować zaproszenia ślubne lub zlecić projekt nam.

Zapraszamy Pary Młode do naszej drukarni na spotkanie, na którym pokażemy Państwu nasze realizacje zaproszeń ślubnych oraz szeroki wybór papierów ozdobnych. Wówczas też najłatwiej ustalić wszystkie szczegóły - m.in. format i układ zaproszeń (mając różne projekty w ręku najłatwiej je porównać i wybrać ten, który Państwu będzie najbardziej odpowiadał).

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
zaproszenie na ślub minimalistyczne

Może Ci się spodobać..

Zaproszenia złote i srebrne

zaproszenie dla rodziców ażurowe

Może Ci się spodobać..

Zaproszenia dla rodziców

zaproszenie ślubne z postaciami

Może Ci się spodobać..

Zaproszenia kolorowe