Fotoksiążki A4

Nadaj swoim wspomnieniom odpowiednią oprawę!

Fotoksiążki to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce zachować najpiękniejsze wspomnienia w eleganckiej, ponadczasowej oprawie. To świetny pomysł na wyjątkowy album fotografii ślubnych, albumu rodzinnego czy opracowanie prac artystycznych. Fotoksiążki doskonale sprawdzą się w każdej roli, nie tracąc przez lata jakości wydruku.

Zobacz galerie gotowych fotoksiążek

Sprawdź cennik oraz koszty wysyłki

Drukarnia Gutenberg oferuje także wyjątkową oprawę fotoksiążek – gruba, wykonana według indywidualnego projektu twarda okładka sprawia, że fotoksiążka prezentuje się elegancko na półce wraz z tradycyjnymi książkami.

Fotoksiążki A4 pionowe i poziome

Fotoksiążki formatu A4 (297×210) w układzie pionowym lub poziomym, drukowane dwustronnie na produkcyjnym systemie do druku cyfrowego Konica Minolta Press, na eleganckim papierze kredowym 170g.

Fotoksiążki dla firm i korporacji

Wykonujemy zarówno fotoksiążki na indywidualne zamówienia, jak również fotoksiążki biznesowe, dla firm oraz korporacji. Nasza usługa jest kompleksowa- od wykonania projektu po dostarczenie gotowych książek do siedziby Klienta. Gwarantujemy wysoką jakość książek, terminowe wykonanie, miłą współpracę oraz atrakcyjne ceny. Tego typu zlecenia zawsze wyceniamy indywidualnie w zależności od objętości książek oraz nakładu. Zapraszamy do kontaktu!

20 kartek (40 stron)30 kartek (60 stron)
1 szt2 szt3 sztpowyżej 4 szt1 szt2 szt3 sztpowyżej 4 szt
fotoksiążka A4 z personalizowaną okładką142,00 zł120,00 zł/szt103 zł/sztwycena indywidualna180,00 zł137,00 zł/szt115 zł/sztwycena indywidualna
projekt graficzny fotoksiążki (prosty)90,00 zł90,00 zł
projekt graficzny fotoksiążki (zaawansowany)119,00 zł119,00 zł

Czas realizacji zamówienia to 3-5 dni roboczych (wykonanie projektu fotoksiążki od 2-3 dni roboczych, po akceptacji projektu przez klienta 1-2 dni złożenie oraz wydruk fotoksiążki).

Masz pytania? Zapraszamy do formularza kontaktowego tutaj!

Fotoksiążki oprawiamy w gotowe, eleganckie okładki lub w personalizowaną, w 100% zadrukowaną i zalaminowaną twardą oprawę.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie – zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Jak należy przygotować fotoksiążkę A4 do druku?

Fotoksiążka z własnego projektu

Strony na wnętrze fotoksiążki należy przygotować w formacie A4 (w pionie lub poziomie) z zachowanym 2mm marginesem do ścięcia (czyli w formacie 214x301 mm). Wszystkie teksty powinny być oddalone o min. 3 mm od krawędzi cięcia i min. 1,5 cm od grzbietu (fotoksiążka nie otwiera się na płasko). Plik należy zapisać jako wielostronicowy PDF.

Okładkę do fotoksiążki poziomej należy przygotować w rozmiarze 26×66 cm, a do fotoksiążki pionowej w rozmiarze 35×48 cm. Należy zwrócić uwagę, że po ok 2 cm od każdej krawędzi strony potrzebne jest na zawinięcie, dlatego proszę nie umieszczać tam żadnych napisów ani innych istotnych elementów. Grzbiet fotoksiążki ma 6 mm (40 stron) lub 8 mm (60 stron). Okładkę należy zapisać w formacie JPG lub PDF.

Projekt zlecony nam

Wybrane zdjęcia można dostarczyć osobiście lub przesłać do nas. Zdjęcia proszę ponumerować wg kolejności, w jakiej mają być umieszczone w fotoksiążce (001, 002 itd.). Jeżeli w fotoksiążce mają być umieszczone jakieś teksty, proszę je przygotować w jednym dokumencie tekstowym (np. .doc) opisując poszczególne teksty np. „tekst na pierwszą stronę”, „podpis zdjęcia 015”. Czas wykonania projektu fotoksiążki to ok. 2-3 dni robocze. Następnie projekt przesyłany jest mailowo do akceptacji Klienta. Po ostatecznej akceptacji fotoksiążka jest drukowana. Czas złożenia fotoksiążki to 1-2 dni robocze.