Fotoksiążki A4

Nadaj swoim wspomnieniom odpowiednią oprawę!

Fotoksiążki we Wrocławiu to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce zachować najpiękniejsze wspomnienia w eleganckiej, ponadczasowej oprawie. To świetny pomysł na wyjątkowy album fotografii ślubnych, albumu rodzinnego czy opracowanie prac artystycznych. Fotoksiążki, które dla Ciebie wykonamy, doskonale sprawdzą się w każdej roli, nie tracąc przez lata jakości wydruku.

Zobacz galerie gotowych fotoksiążek

Sprawdź cennik oraz koszty wysyłki

Drukarnia Gutenberg oferuje także wyjątkową oprawę fotoksiążek – gruba, wykonana według indywidualnego projektu twarda okładka sprawia, że fotoksiążka prezentuje się elegancko na półce wraz z tradycyjnymi książkami.

Projekt fotoksiążki rodzaje okładek

Drukarnia we Wrocławiu oferuje także wyjątkową oprawę fotoksiążek. Gruba, wykonana według indywidualnego projektu twarda okładka sprawia, że fotoksiążka prezentuje się elegancko na półce wraz z tradycyjnymi książkami.

Fotoksiążki A4 pionowe i poziome

Fotoksiążki A4 (297×210) w układzie pionowym lub poziomym, drukowane dwustronnie na produkcyjnym systemie do druku cyfrowego Konica Minolta Press, na eleganckim papierze kredowym 170 g.

Fotoksiążki dla firm i korporacji

Wykonujemy zarówno fotoksiążki na indywidualne zamówienia, jak i fotoksiążki biznesowe, dla firm oraz korporacji. Nasza usługa jest kompleksowa od wykonania projektu po dostarczenie gotowych książek do siedziby Klienta. Gwarantujemy wysoką jakość książek, terminowe wykonanie, miłą współpracę oraz atrakcyjne ceny. Tego typu zlecenia zawsze wyceniamy indywidualnie w zależności od objętości fotoksiążek oraz nakładu. Zapraszamy do kontaktu!

20 kartek (40 stron)30 kartek (60 stron)
1 szt2 szt3 sztpowyżej 4 szt1 szt2 szt3 sztpowyżej 4 szt
fotoksiążka A4 z personalizowaną okładką142,00 zł120,00 zł/szt103 zł/sztwycena indywidualna180,00 zł137,00 zł/szt115 zł/sztwycena indywidualna
projekt graficzny fotoksiążki (prosty)119,00 zł119,00 zł
projekt graficzny fotoksiążki (zaawansowany)160,00 zł160,00 zł

Fotoksiążki na każdą okazję

Czas realizacji zamówienia to 3-5 dni roboczych (wykonanie projektu fotoksiążki od 2-3 dni roboczych, po akceptacji projektu przez klienta 1-2 dni złożenie oraz wydruk fotoksiążki). Nie masz pomysłu na prezent? Pamiątka w postaci fotoksiążki potrafi zachwycić każdego!

Masz pytania? Zapraszamy do formularza kontaktowego tutaj!

Fotoksiążki we Wrocławiu oprawiamy w gotowe, eleganckie okładki lub w personalizowaną, w 100% zadrukowaną i zalaminowaną twardą oprawę.

Każde zlecenie na druk fotoksiążki traktujemy indywidualnie – zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Jak należy przygotować fotoksiążkę A4 do druku?

Fotoksiążka z własnego projektu jaki format?

Strony na wnętrze fotoksiążki należy przygotować w formacie A4 (w pionie lub poziomie) z zachowanym 2 mm marginesem do ścięcia (czyli w formacie 214x301 mm). Wszystkie teksty powinny być oddalone o min. 3 mm od krawędzi cięcia i min. 1,5 cm od grzbietu (fotoksiążka nie otwiera się na płasko). Plik należy zapisać jako wielostronicowy PDF.

Okładkę do fotoksiążki poziomej należy przygotować w rozmiarze 66×26 cm, a do fotoksiążki pionowej w rozmiarze 48×35 cm. Zwróć uwagę, że po ok. 2 cm od każdej krawędzi strony potrzebne jest na zawinięcie, dlatego prosimy nie umieszczać tam żadnych napisów ani innych istotnych elementów. Grzbiet fotoksiążki ma 6 mm (40 stron) lub 8 mm (60 stron). Okładkę należy zapisać w formacie JPG lub PDF.

Drukarnia Gutenberg zleć nam druk fotoksiążki we Wrocławiu

Chcesz skorzystać z naszej oferty i interesuje Cię wydruk zdjęć w formie fotoksiążki A4? Wybrane zdjęcia można dostarczyć osobiście lub przesłać do nas. Zdjęcia proszę ponumerować wg kolejności, w jakiej mają być umieszczone w fotoksiążce (001, 002 itd.). Jeżeli w fotoksiążce mają być umieszczone jakieś teksty, proszę je przygotować w jednym dokumencie tekstowym (np. .doc) opisując poszczególne teksty np. „tekst na pierwszą stronę”, „podpis zdjęcia 015”. Czas wykonania projektu fotoksiążki to ok. 2-3 dni robocze. Następnie projekt przesyłany jest mailowo do akceptacji Klienta. Po ostatecznej akceptacji fotoksiążka jest drukowana. Czas złożenia fotoksiążki to 1-2 dni robocze.

Zachęcamy również do skorzystania z pozostałych usług. Oferujemy m.in.:

Zobacz galerię gotowych fotoksiążek!