Zaproszenia ślubne dla rodziców


Przygotowując listę osób zaproszonych na ślub, Pary Młode często rozważają, czy zaproszenia ślubne dla rodziców są w ogóle potrzebne, zwłaszcza jeśli aktywnie uczestniczą w organizowaniu uroczystości. Jednak zaproszenia dla rodziców na ślub mogą przybrać niebanalną formę i być wspaniałą pamiątką ze ślubu i wesela.

Zazwyczaj zaproszenia na ślub dla rodziców drukuje się z tego samego wzoru, jak pozostałe zaproszenia ślubne, lekko modyfikując treść (np. usuwając z zaproszenia słowa „wraz z rodzicami”, czy prośbę o potwierdzenie przybycia), jednak mogą to być zupełnie osobno przygotowane projekty – przyjmują wówczas formę podziękowania za wychowanie i prośbę o błogosławieństwo na dalszą drogę życia.

Ślub jest jednym z najważniejszych momentów w życiu zarówno dla Młodej Pary, jak i rodziców. Dlatego też wręczając rodzicom specjalnie dedykowane i wyjątkowe zaproszenie na uroczystość, czy prośbę o błogosławieństwo, pokażemy im, że ich obecność w tym wyjątkowym dniu stanowi szczególnie ważną rolę.


Kilka pomysłów na zaproszenia ślubne dla rodziców:

Wydruk zaproszeń dla rodziców

Nasza drukarnia umożliwia wydrukowanie zaproszeń na ślub dla rodziców zarówno z zaprojektowanych przez nas indywidualnych projektów, jak i wydruk Państwa gotowych pomysłów.

Prosimy o zapoznanie się z instrukcją, jak oddać własny plik do druku.

Aby wybrać papier do zaproszeń, kliknij tutaj.
zaproszenie ślubne kremowe złote

Może Ci się spodobać..

Zaproszenia złote i srebrne

zaproszenie na ślub drewniane premium

Może Ci się spodobać..

Zaproszenia na pleksi i drewniane

zaproszenie na ślub minimalistyczne

Może Ci się spodobać..

Zaproszenia kolorowe