Fotoalbumy ślubne 30×30

Fotoalbumy ślubne 30×30

Ślub to wyjątkowa uroczystość, która na długo zapada w pamięci małżonków i ich bliskich. Warto zatrzymać czar tych pięknych chwil na fotografiach i stworzyć z nich album. Proponujemy Państwu przeniesienie wspomnień na karty fotoalbumu, jest to znakomita pamiątka zarówno ślubu, jak również okolicznościowa- pamiątka urodzin, chrztu, rocznicy, itp. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o najmniejszy detal, gdyż to one decydują o jakości gotowego produktu.

Wykonywane przez nas ekskluzywne fotoalbumy ślubne posiadają twardą, laminowaną oprawę,
która świetnie chroni zdjęcie okładki przed uszkodzeniem i nadają produktowi eleganckiego charakteru. Wnętrza fotoalbumów – rozkładówki drukujemy na wysokiej jakości papierach fotograficznych, przy wykorzystaniu plotera graficznego Canon IPF8300. Jest to urządzenie stworzone do druku grafiki w najwyższej jakości, co w połączeniu z profesjonalnymi papierami daje niesamowity efekt wydruku.
Kolory są nasycone, „jak żywe”, możliwa do uzyskania paleta barw bardzo szeroka, a przejścia tonalne
gładkie. Uzupełnieniem procesu produkcji jest skład na renomowanych urządzeniach introligatorskich
fińskiej firmy Fastbind które gwarantują precyzję i estetykę wykonania gotowych produktów.

Fotoalbumy ślubne wykonujemy w rozmiarze 30×30 cm. Typowy fotoalbum składa się z 10 rozkładówek, na Państwa życzenie możemy wykonać również albumy o mniejszej lub większej liczbie stron. Standardowy czas przygotowania produktu wynosi 3-5 dni roboczych, na które składa się sporządzenie projektu, jego zaakceptowanie przez klienta oraz wydrukowanie i złożenie fotoalbumu. W pilnych sytuacjach możemy również wykonać album szybciej.

Fotoalbumy oprawiamy w personalizowaną, w 100% zadrukowaną i zalaminowaną twardą okładkę.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie,
zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Jak należy przygotować fotoalbum 30×30 do druku?

Fotoalbum z własnego projektu

Strony na wnętrze fotoalbumu należy przygotować w formie rozkładówek, w formacie 31×61 cm, przy czym ok. 5 mm z każdej strony będzie ścięte, dlatego proszę nie umieszczać tam żadnych napisów, ani innych istotnych elementów. Strony należy zapisać jako PDF.

Okładkę do fotoalbumu 30×30 należy przygotować w
rozmiarze 36×67 cm. Należy zwrócić uwagę, że po
ok. 2,5 cm od każdej krawędzi strony potrzebne jest na zawinięcie, dlatego proszę nie umieszczać tam żadnych napisów ani innych istotnych elementów. Przy standardowych wyklejkach grzbiet ma 16 mm szerokości, przy grubych – 25 mm. Okładkę należy zapisać w formacie JPG lub PDF.

Projekt zlecony nam

Wybrane zdjęcia można dostarczyć osobiście lub przesłać do nas drogą elektroniczną. Projekt tworzony jest ręcznie przez naszych grafików w specjalnym programie do projektowania fotoksiążek i fotoalbumów, każdy projekt jest inny, do każdego zlecenia podchodzimy indywidu

alnie. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom, prosimy natomiast o wszelkie sugestie i wskazówki. Jeżeli zdjęcia mają być ułożone w konkretnej kolejności, proszę ponumerować pliki (np. 001, 002, itd.), zdjęcia które mają znaleźć się na jednej stronie proszę też oz

naczyć (np. „urodziny 1”, „urodziny 2”, itd.). Jeżeli w fotoalbumie mają być umieszczone jakieś teksty, proszę je przygotować w jednym dokumencie tekstowym (np. .doc) opisując poszczególne teksty np. „tekst na pierwszą stronę”, „podpis zdjęcia 015” „podpis strony urodziny”. Wszystkie wskazówki są mile widziane, jeżeli nie macie Państwo konkretnych wymagań możecie również pozostawić projekt w inwencji naszych grafików. Do fotoalbumu o 10 rozkładówkach potrzeba ok. 60 zdjęć. Czas wykonania projektu fotoalbumu to ok. 2-3 dni robocze. Następnie projekt przesyłany jest mailowo do akceptacji Klienta. Jest nam bardzo miło gdy projekt się podoba i jest akceptowany, natomiast w przypadku chęci wprowadzenia zmian i poprawek prosimy o ich listę. Nanosimy niezbędne poprawki i ponownie przesyłamy poprawiony projekt- to wszystko w cenie wykonania projektu. W bardzo sporadycznych przypadkach, gdy konieczne będą jeszcze inne poprawki również je wykonamy, jednak już za dodatkową opłatą (szacowane koszty otrzymacie Państwo od nas przed rozpoczęciem prac). Po ostatecznej akceptacji fotoalbum jest drukowany i składany. Czas złożenia fotoalbumu to 1-2 dni robocze.

Koszt fotoalbumu – 10 rozkładówek – 280 zł. Wszystkie podane ceny są cenami brutto i zawierają 23% VAT.

Opcje dodatkowe:

  • Eleganckie czarne wyklejki na początku i końcu albumu – 20 zł/album.
  • Grubsze i sztywniejsze przekładki (grubość strony ok 1,5mm) – 25 zł/album.
  • Dodatkowa rozkładówka – 15,00 zł/szt.
  • Projekt graficzny (zaawansowany) – 50,00 zł/album