Przygotowanie pliku do wydruku
Przygotowanie pliku do wydruku
26 stycznia 2016
Fotoalbumy ślubne – proces ich powstawania
25 maja 2016

Każdy z nas robi mnóstwo zdjęć upamiętniających wspaniałe chwile, zwłaszcza te spędzone w gronie rodziny i znajomych. Po latach przeglądając je można przywołać w pamięci cudowne wspomnienia. Warto zatem zadbać o to, by jak najdłużej pozostały w idealnym stanie. Dlatego doskonałym rozwiązaniem okazuje się stworzenie fotoksiążki. Można ją wykonać dla siebie lub sprezentować bliskiej osobie. Dlaczego warto w nie zainwestować? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Fotoksiążki to doskonałe rozwiązanie, ponieważ pięknie prezentują się na półce i dają możliwość personalizacji. Możemy sami zadecydować jak mają one wyglądać i co się w nich znajdzie. Do albumu można wybrać dowolne zdjęcia i ułożyć je w odpowiadającej nam konfiguracji. Warto dodać, że fotoksiążki posiadają twarde oprawy, a zdjęcia drukowane są na papierze kredowym o gramaturze 170 g o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne czy zalanie płynami, w związku z czym są trwałe i długo zachowują świetny wygląd, nawet pomimo upływu wielu lat.

Co więcej, zdjęcia w formie fotoksiążki łatwiej i wygodniej jest przechowywać, a to ogromny plus. Wszystko mamy zebrane w jednym miejscu i w razie potrzeby jest pod ręką. Ogromną zaletą jest także duża dostępność usługi. Aktualnie fotoksiążkę można zaprojektować samodzielnie i zlecić jej wydrukowanie przez Internet, a więc nawet nie trzeba wychodzić z domu. Nasza drukarnia również może wydrukować dla Państwa takie fotoksiążki oraz przygotować ich projekt graficzny. Wyżej wspomniane produkty są oryginalne, eleganckie i stanowią niebanalny pomysł na prezent. Koszt ich wykonania nie jest duży, a pamiątka pozostaje na całe życie, więc naprawdę warto! Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć przygotowanych przez nas fotoksiążek.