Ślubne

Przygotowania do ceremonii ślubnej to wyjątkowy, radosny czas. W przygotowaniach tych zwykle uczestniczą nie tylko małżonkowie, ale także ich najbliższe osoby. Pozostałych gości należy zaprosić, wręczając im gustowne zaproszenia ślubne.

Dziś zdecydowanie odchodzi się od standardowych zaproszeń ślubnych, które można kupić w każdej księgarni. Państwo Młodzi coraz częściej decydują się na wydruk oryginalnych, gustownych zaproszeń, przygotowanych według własnego pomysłu bądź w porozumieniu z drukarnią.

W naszej ofercie ślubnej znajduje się nie tylko stworzenie projektu i wydruk zaproszeń, ale także innych elementów, związanych z przygotowaniem i przebiegiem uroczystości ślubnej i wesela. Pomożemy stworzyć projekt, który będzie odpowiadał ogólnej koncepcji całej uroczystości.

W naszej ofercie znajdują się:

– zawiadomienia i zaproszenia ślubne,

– winietki,

– tablica gości,

– karty z numerami stołów,

– karty menu,

– księga gości (z personalizowaną okładką, można dodać tekst na pierwszą stronę),

– ślubne drzewko (fantastyczna pamiątka ślubna – obraz drzewa na płótnie z Waszymi imionami, datą ślubu i wierszykiem – zamiast liśćmi drzewko zostanie „obsypane” odciskami palców gości weselnych),

– fotoksiążki lub obrazy na płótnie jako podziękowanie dla rodziców,

– fotoksiążki lub fotoalbumy jako niezapomniana pamiątka z wesela dla Pary Młodej i rodziców.

Wiemy, jak bardzo przyszłym małżonkom zależy na eleganckiej oprawie uroczystości ślubnej. Z ogromną radością włączamy się w przygotowania i tworzymy zaproszenia ślubne i inne dodatki na ten szczególny dzień, chcąc uczynić go jeszcze piękniejszym.

Kwestią, na którą Państwo Młodzi zwracają szczególną uwagę jest sprawny przebieg uroczystości weselnej. Przyszli małżonkowie, chcąc zapobiec zamieszaniu, przygotowują plan rozmieszczenia gości przy stole. Nasze winietki, tablice gości czy karty z numerami stołów pomogą zapanować nad gośćmi, a jednocześnie nadadzą uroczystości wyjątkowego charakteru.

Nasze zaproszenia, księga gości, fotoksiążki i fotoalbumy ślubne to wysoka jakość wydruków, oryginalne wzory i fascynujące kolory. Możliwy jest wydruk zarówno bardzo eleganckich, klasycznych zaproszeń i innych elementów, jak i realizacja nowoczesnych, zabawnych projektów. Ogromną uwagę przywiązujemy do detali. Chcemy, by nasze zaproszenia ślubne były ładne, estetyczne, a przy tym czytelne.

Każdy ślub jest wyjątkowy i niepowtarzalny – z nami zachowacie te wspomnienia w przepięknej i trwałej formie!

Zachęcamy do kontaktu. Każda oferta ślubna wyceniana jest indywidualnie – tak, aby maksymalnie dopasować ją do Państwa potrzeb i oczekiwań.